Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátokat szerezni?...

Hol tudnék barátokat szerezni?(sokak szerint jóképű stb vagyok)

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 18:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakom.30f
2020. jún. 7. 18:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy érdem 30 évesen, hogy néhány kedves ember szerint jóképű vagy és ez az egyetlen amit fel tudsz mutatni...


Keress valami érdekes elfoglaltságot és tudsz majd barátkozni.

2020. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sokak szerint jóképű stb vagyok

Ilyen egóval sehol..

Légy alázatos, és próbálkozz.

Nem fognak az emberek, nálad becsöngetni hogy barátaid lehetnek e.

2020. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van saját lakásom ,autóm stb.Nincs bőrkeményedés a sarkamom mint neked te veréb.
2020. jún. 7. 18:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenhez okosan tudtok szólni,de semmitek sincs.A gép előtt ültök egész nap.Anyád nyakán éltek ,önálló nyálatok akkor van ha szájba köplek titeket szünyők.Én egyedül élek saját lakásban +saját autó.Majd ha igy élsz ,akkor lehet véleményed.Addig 0.00000 vagy.Anyád mossa a szaros gatyád+főzi a kajádat.Lehet véleményed persze,csak az olyan droidoknak írd akiket még az anyjuk tart el.
2020. jún. 7. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz ha nincsennek barátaid.
2020. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te is voltál gyerek.

Szerintem ugyanígy a szüleid tartottak el mint fentebb leírtad. Így a válaszod értelmét veszti

Arra akarok reflektálni a barátok nem fognak az öledbe hullani.

És most azzal jösz jó képű vagy? Ez kit is érdekel?

Lehetsz akármilyen "jó képű" ha szíved mélyen nem vagy jó ember.

Érted nem a külsőségek minden +egy barát nem igazán e miatt lesz spanod.

Amíg itt nyafogsz, ahellyet régen kereshettél volna barátokat.

2020. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes vagy nagyon. Barátkozáshoz hogy jön a jóképűség? Meg mi az, hogy jóképű vagyok? Többiről nem is beszélve...
2020. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van saját lakásod, autód 30 évesen? Tyűha és még bőrkeményedés sincs a sarkadon. Ez igen. Ezen kívül mit tudsz 30 évesen felmutatni? Ja semmit.


Már bocs, de nekem 18 éves koromban volt saját autóm és 27 évesen házat vettem.


Mondjuk nem is értem, hogy jönnek ide ezek a dolgok. Ha egy tipikus befordult "miértnincsbarátnőm30évesen" loser lennél, akkor még érteném is a problémádat, illetve nem érteném, de legalább olyat napi 50-szer látunk itt. De tényleg ott tartunk, hogy szerinted már barátod sem lehetne, ha nem lennél jóképű vagy nem lenne saját lakásod. Én nem is értem, hogy a magadfajta szerencsétlenek hol, kik között szocializálódtak.


Ja, amúgy neked sosem lesz barátod. Egyrészt az emberek nem 30 évesen szoktak elkezdeni barátok után nézni, másrészt egy ekkora balekkal még 10k/óra sem állna le senki barátkozni.

2020. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!