Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek adjam oda neki az...

Szerintetek adjam oda neki az "ajándékát"?

Figyelt kérdés

Netes barát, elég sokat szoktunk beszélgetni unaloműzési céllal és pár napja volt a szülinapja amire próbáltam kreatívkodni és pár képét skiccesre megcsináltam (PS-el mintha rajzolva lenne). Régebben írtam neki verset de azt bénának éreztem, meg ez a "rajz" se a legjobban sikerült.

Aztán pont a szülinapjára eltűnt, kicsit meg is haragudtam rá, hogy igazán felnézhetett volna, hogy oda tudjam adni az ajándékot. Aztán pár nap múlva amikor megjelent még finoman bunkóztam is vele és nem adtam oda.

Most meg már úgy érzem késő, meg eleve azt se tudom hogy mi lenne rá a reakciója.



2020. jún. 8. 14:44
A kérdező szavazást indított:
Add oda.
Ne add oda.
Hülye vagy, kifejtem a komment szexijóban :)
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamiért úgy érzem, hogy esetleg egy fiú lány barátságról van szó, és te vagy a fiú, tévedek?:)
2020. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tévedsz :)
2020. jún. 8. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg csak a lánytól és a barátságotoktól függ, meg attól is, hogy verset ő se értékelte, vagy csak te érezted bénának?

Ha ő se értékelte a verset, szerintem hagyd, és gondolkozz el, hogyha random eltűnik és nem értékeli a kedvességet mi éri meg nektek ebben a barátságban.

2020. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet úgy érzi, hogy nyomulsz rá (vers pl), és ezért hanyagol téged. Na meg a lebasz.ás, hogy eltűnt...ő élete, ha épp nincs kedve a társaságodhoz, nem kell számonkérni, mert attól még kevésbé lesz kedve hozzád :)
2020. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A vers egy régebbi téma, vicces volt nem ilyen szerelmes vagy valami olyan nagyon nem is írt rá semmit se ebből gondoltam, hogy nem hidalt le tőle. (nem az első ember akinek írtam és 1 kivétellel mindenki arról győzködött, hogy nem kéne ezt erőltetni de attól még néha rámjön)

A lelépés meg akár szólhatott annak is hogy kínosnak érezte volna ha kap valamit de simán lehet az is, hogy elfoglalt volt. Nem vagyunk összenőve, nincs semmilyen egyesség közöttünk, akkor jön ha kedve van. (ez rám is igaz, én is szoktam eltűnni napokra)

2020. jún. 8. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Régi internetes barátommal postán küldözgettünk egymásnak ajándékokat,kár hogy már nem beszélgetünk,de szerintem küldd el neki. nincs mi sokat veszíts vele,és szerintem azért nem volt aznap elérhető mert esetleg családjával/barátaival volt :)
2020. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!