Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek milyen volt az első csókja?

Kinek milyen volt az első csókja?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 10:14
 1/7 A kérdező kommentje:
sztorikra gondolok
2020. jún. 9. 10:14
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon jó volt. Majdnem 16 éves voltam és nyaralás alatt egy tőlem 5 évvel idősebb sráccal történt.
2020. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

17 voltam, munka után, este 10 körül állt mindenki a munkás busz körül, a srác akivel akkor randiztam elkisért a buszomig. Dumálgattunk kicsit, meg kérettem magam, és ott mindenki előtt lesmacizott.

Sokkoló volt mert nagyon nem számítottam rá, de olyan megkönnyebbülés is kicsit.

2020. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Az én első csókom tavaly október végén volt.

Szeptember elsején ismertük meg egymást (egyetemen vagyunk csoporttársak), majd október közepén volt az első randink, de akkor még nem volt semmi, csak a következőn, ami egy héttel később volt.

Bowlingozni voltunk, majd haza kísért (vagyis a kollégiumhoz), közben beszélgettünk, majd egyszer csak megtörtént. Ő kezdeményezte, engem váratlanul ért, de nagyon jó volt.

20/L

2020. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14 évesen egyik lány osztálytársamnak iskola előtt a Spárban elmondtam, hogy tetszett. Nem akartam elhinni, így hogy bebizonyítsam megöleltem.


Majd aznap délután elmentünk sétálni egy közeli parkban és ott megcsókoltam.


Persze előtte beszéltünk róla és azt mondtam, hogy már rengetegszer csókoloztam. Viszont a lányt már ténylegesen csókolózott előttem így tudta hogyan kell.


Így persze elég furcsára sikerült, de megbeszéltük hogy ez normális, csak párszor még csókolóznunk kell hogy kialakuljon az összhang.


Ez meg is történt kb 5-10 perc után, mikorra már én megtanultam hogyan kell csinálni.

2020. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindketten félénkek voltunk, ezért vártuk,hogy majd a másik kezdeményez. Végül sikerült, és nagyon jó volt,gyengéd.Majd megkérdezte, hogy szeretném-e még.
2020. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gáz lesz, de ez van.

Szóval 16 éves voltam, és szilveszteri buliban voltunk a legjobb barátnőmmel. Neki akkor már volt kapcsolata, nekem még semmi. Szóval iszogattunk, és leült velem szembe egy alacsony, izmosabb pasi, akit akkor láttam életemben először, beszélgettünk, iszogattam vele, és hirtelen beszélgetés közben megcsókolt. Igazából nagyon jó volt, nem bánom. Később kiderült, hogy egy városban is élünk amúgy(mert most költözött vissza Pestről, sokáig ott élt), és ezért nem ismertük egymást. Azóta már tudom ki ő, hát nem a legjobb ember a Földön, de legalább jól csókolt. Ja, és rá kb félévre az egyik barátnőm összejött vele. De átejtette a csajt, és lelépett.

Nem bánom. Így mire kapcsolatom lett már tudtam csókolózni. No, azért nem volt meg a város. Összesen két kapcsolatom volt azóta, és nem mászok bele mindenki szájába, ha szingli vagyok sem.

2020. jún. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!