Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek számon kérjem rajta?

Szerintetek számon kérjem rajta?

Figyelt kérdés
Tudom, most ez gyerekes lesz, de a barátnőm mindig olyan volt, hogy utánzott engem. Persze nem azért, hogy idegesítsen, kedves lány, de kettőnk közül ő a visszahúzodó, és én vagyok a talpraesettebb. Most például az idegesített fel, hogy a napokban beállítottam magamról egy fekete fehér profilképet instán, és pár nappal rá ő is megtette ugyanezt. Szerintetek számon kérjem rajta, hogy miért utánoz már megint, vagy, hogy ezt azért csinálta-e, hogy utánozzon?

2020. jún. 10. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Meet magatol nem juthat eszébe semmi, ugye? Kicsit egomanias vagy
2020. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem megemlítheted neki, hogy jó lett a profilkép, aztán ha akarja elmondja, ha nem akkor nem. Ha magától nem mondja el akkor ne kérd számon, mert csúnya vita lehet belőle.
2020. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mert felnéz rád valamiért, és motiválódik tőled. Gondolom tinik vagytok
2020. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, felnéz rám, de ez akkor is idegesítő nekem, hogy mindenben engem utánoz.
2020. jún. 10. 17:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet csak kiakarta fejezni hogy le vagy stoppolva
2020. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted 5-ös?
2020. jún. 10. 19:20
 7/15 anonim ***** válasza:

Azt kellene átgondolnod, hogy mi az a pont, ahol érdemes felvenned a kesztyűt.


Szerintem egy deszaturált profilkép vagy egy azonos szabású ruha miatt tök felesleges drámázni. Az utóbbit végképp lehet jóindulattal kezelni: elmentek együtt shoppingolni, segítesz neki olyan ruhát választani, ami sokkal jobban áll neki, mint amit rólad koppintott, probléma megoldva, még örülni is fog, hogy segítettél. Még hobbi, meg zenei ízlés meg hasonlók miatt sem biztos, hogy aggódnék: az írásod alapján nagyon fiatalok lehettek, olyankor pedig gyorsan változnak az emberek. Kinövi, más irányba viszi stb.

Amúgy aki ismer benneteket, az látja, hogy karikatúrád van. Aki nem, az meg kit érdekel? (:


(Nálam specifikus kreatív ötletek lenyúlásánál pattant el a cérna.)

2020. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sokan ugy fejezik ki az összetartozasukat hogy egymashoz hasonloak. Sokan pl egy stilusu vagy sziü ruhakban is jarnak.

Ha vki facen hasonlo profilt vesz fel mint a parja az jelzi a külsösöknek hogy ök összetartoznak.az insta is gondolom ilyen. Szovak vki ha megnezi az adatlapotokat latja hogy vmi van köztetek.

Nalunk a parom pl feltett profilkepnek egy oroszlant en meg a nöstenyoroszlant :D


Ez amolyan szorakozas


5.voltam

2020. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség már bocsi. Ő csak olyan menő akar lenni mint én, nem kell itt másra gondolni. Vagy szerinted ma már minden barátnő leszbi?! Ki kell, hogy ábrándítsalak, ő is a fiúkat szereti, nekem meg már pasim is van.
2020. jún. 11. 11:21
 10/15 A kérdező kommentje:

Sőt, ő el is ítéli a melegeket, tehát ő undorodik tőlük. Szóval nemhogy nem az, de még el sem fogadja őket.

Miért van az, hogy ma már mindenki arra gondol, ha valaki a legjobb barátnőjéről beszél, akkor már biztos van köztük valami?

Ma már lányok között nem lehet csak barátság?

2020. jún. 11. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!