Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manapság már az normális ha...

Manapság már az normális ha az ember cigizik meg iszik?

Figyelt kérdés

Érdekes hogy 13-14 éveseket látok ilyeneket csinálni.

Mikor odamegyek egy "bandához"

rögtön azt kérdezik van e cigim, mondom nincs nem cigizek. Rögtön mondják hogy miért nem?

Sokan kérdezik mért nincsenek barátaim olyan igazik. Na ezért mert konkrètan lenéznek azért mert nem iszom meg cigizek mint a legtöbb ilyen korú.

Szerintem már szánalmas ez.

Nektek mi a véleményetek erről



2020. jún. 10. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy átlagos, de azon lehet vitatkozni hogy normális-e. Legalábbis olyan rendszerességgel, ahogy sokan csinálják. Viszont nagyon sok ellenpélda is van, ha nincsenek barátaid azt nem kell erre fogni. Rengeteg ember van aki hozzád hasonlóan gondolkodik, és nem csak a lerészegedést tudják elképzelni mint társasági program.
2020. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a legjobb barátnőm is ilyen de nem hallgat rám.

Nincs szívem otthagyni mert nagyon régóta ismerem de ez van.

2020. jún. 10. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem iszom alkoholt, csak alkoholmentes koktélt. Az egész családom és én sem cigizem. Nem vonz az egészségtelen életmód. Az ülőmunka pont elég.
2020. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több mint 20 évvel vagyok nálad idősebb, már a mi korunkban is ez volt.

Neked viszont nem ezért nincsenek "olyan igazi" barátaid. Lehet, hogy a bandába könnyebben bekerül az, aki iszik meg cigizik, de az igazi barátságok nem ott köttetnek, úgyhogy erre ne fogd.

2020. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, előző vagyok.

Az én legjobb barátnőm is ezt csinálta. Ivott és cigizett már 12 évesen. Ettől függetlenül a legjószívűbb lány és a legjobb barátnő volt, akit valaha ismertem. A vad korszakából pedig annak rendje és módja szerint kinőtt, ma dolgozó nő, hűséges feleség, és nagyon szépen neveli a két kislányát.

Nagy kár lett volna, ha annak idején "otthagyom", csak azért, mert kamaszként csinált pár hülyeséget.

2020. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!