Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha megpukkadok az...

Mit tegyek, ha megpukkadok az irigységtől, mert a legtöbb osztálytársamnak van párkapcsolata, nekem meg nem?

Figyelt kérdés

Megfulladok az irigységtől, folyton ezen jár az agyam. Aludni sem tudok attól, hogy másnak milyen jó minden, nekem meg milyen sz-r. Mindenki posztolgassa a szerelmes képeket, meg mindenki meséli ki kivel jött össze, én meg annyit nem tudok elmondani, hogy alakulóban van valakivel is valami. Valamiért nem kellek senkinek. A korom az nem lényeges tényező, de nagyon le vagyok maradva az osztálytársaimhoz képest. Mindenki azt a tanácsot adja, hogy ne mások életével foglalkozzak, hanem foglalkozzak a saját életemmel. Én foglalkoznék az életemmel, ha lenne, de nincs. Semmilyen momentum nincs az életemben, ami jó lenne. És nemcsak a párkapcsolatról beszélek. Alapjáraton nincs életem.

Nem kellek senkinek, és valószínűleg nem is fogok soha kelleni, majd 30 éves koromban megrekedek valaki mellett, akit nem is szeretek, mert nem lesz más választásom. A csúnyáknak és a nyomorékok lúzereknek sosincs más választása.


2020. jún. 13. 00:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem kérek a szent beszédekből!
2020. jún. 13. 00:17
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

"Semmilyen momentum nincs az életemben, ami jó lenne."


Tegyél érte, hogy legyen! Kezdj el csinálni valamit, mondjuk sportolj. Én fiatalon jégkoriztam meg görkoriztam, sok embert így ismertem meg. Vagy horgássz, tollasozz, járj nyelvtanfolyamra, tanulj meg programozni vagy tanulj meg zenélni és alapíts egy bandát, vagy egyszerűen csak járd a természetet és fedezz fel új helyeket. Sok mindent lehet csinálni, ami tartalmat ad az életednek, és közben új embereket ismerhetsz meg.

2020. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Ne lógj annyit fészbúkon.
2020. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem látsz a dolgok mélyére. Nekem is van sok ismerősöm akik szerelmes, esküvős képeket töltenek fel a facebook-ra, de a valóságban pont ezeknek a pároknak a legboldogtalanabb a kapcsolata.

Úgy gondolom igaz a mondás miszerint ahhoz, hogy boldog legyél egy kapcsolatban először egyedül kell megtalálnod a boldogságot. Az egyedüllét nem feltétlenül rossz dolog mondjuk van időd új dolgokat megtanulni.

Én mondjuk úgy gondolom, hogy az egyedüllétem (ami nálam már sok éve tart) nem boldogtalan, az akkor lennék, ha valaki olyannal lennék, akivel nem illünk össze.

Extrém eset lehet az, ha valaki végül belekényszeríti magát egy kapcsolatba, szerintem az emberek nagyrésze azért előbb-utóbb találkozik az igazival, nem aggódnék emiatt a helyedben. De ha nem, akkor én maradnék tovább szingli.

Végezetül pedig, ne hagyd, hogy a környezeted beleszóljon ebbe, mert nem kötelező kapcsolatban lenned és nem feltétlenül vagy csúnya/ lúzer emiatt.

2020. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Ha így állsz hozzá a dolgokhoz, hidd el, hogy 30 évesen se lesz senkid. 2es és 4es nagyon jókat írt, fogadd meg a tanácsaikat.
2020. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Nyitott szemmel járj társaságba. Ne fuss felesleges köröket felesleges szerepjátékokkal. Ne görcsölj rá a kérdésre. -Rövid időn belül adódik lehetőséged az ismerkedésre, amit onnan ismersz fel, hogy a legváratlanabb időben adódik.
2020. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!