Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek szervezzek még...

Szerintetek szervezzek még vele találkozót? Nekem nagyon hiányzik, de róla ez nem biztos, hogy elmondható (volt "legjobb barátnő").

Figyelt kérdés

Volt otthon általánosban egy barátnőm, legjobb barátnőknek mondtuk egymást amikor odajártam. Az utolsó évben én kiköltöztem Németországba, de amikor szünetekben mentünk haza látogatóba mindig bementem a suliba az osztályomhoz, mert akkor Magyarországon még iskola volt. Ő örült nekem mindig a legjobban, legalább is ő ezt mutatta. Mindig nagyon örült nekem és mindig szomorú volt, hogy vissza kell mennem. Amikor otthon voltam szinte csak értem eldobta az új legjobb barátnőjét arra a kis időre (igen, sajna elég gyorsan "lecserélt"), de amikor otthon voltam csak velem foglalkozott, és akkor megint olyan volt mintha el sem mentem volna és ismét legjobb barátnőknek néztünk ki. Aztán ballagás után már nem tartottuk a kapcsolatot. Ő sosem keresett. Hónapokkal utána összefutottunk, akkor még örült nekem, de azért látszott már a különbség, például már nem örült nekem annyira, vagy örült csak akkor már hónapok óta nem beszéltünk, és mivel nem tartottuk a kapcsolatot és közben ő is bekerült egy másik környezetbe, ezért nem is nagyon volt miről beszélnünk, mert már semmi nem kötött minket össze, a végén meg csak annyit mondott, hogy jó volt, hogy látott, és majd összefutunk. De utána nem írt.

De nekem nagyon hiányzik. És tudom, hogy ha tényleg a legjobb barátnőm lett volna akkor keresett volna, de amikor otthon voltam és egy suliba jártunk akkor nagyon jóban voltunk. Én nem bántottam meg semmivel, pont ezért vagyok bizonytalan, mert ha ráírnék, hogy nem találkozunk-e, akkor az lehet, hogy furán venné ki magát, mert lehet, hogy ő valamiért nem akar már tőlem semmit. És most vettem észre, hogy instán is kikövetett. Pedig én nem ártottam neki, nem vesztünk össze, szóval még csak nem is értem. Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de akkor mi lehet a magyarázat, hogy nem tartja velem a kapcsolatot?

Nekem tényleg nagyon hiányzik, és jó lenne látni, meg beszélgetni vele, hogy mi van vele, miújság, mert a legutóbbi (8 hónappal ezelőtti) találkozásunknál nem is volt módunk úgy beszélgetni, mert sok ember volt ott.

Ti mit tennétek a helyemben?



2020. jún. 13. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen, a közös élmények hiánya a legtöbb kapcsolatot megöli hosszútávon. Lehet még próbálkozni, de hosszú távon halott a dolog.
2020. jún. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te hányszor kerested ez idő alatt? Csak arról mesélsz, hogy ő nem keresett, ő örült neked, stb. Nem lehet, hogy te is nyakig benne vagy abban, hogy ez a kapcsolat elhalt?
2020. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg gimis vagyok. Még 6.-ban voltak legjobb barátnőim (most is vannak csak most ez nem róluk szól). Ők egyébb dolgok miatt más suliban kezdték a hetediket. A kapcsolatunk szépen lassan "lehűlt". Nem írunk egymásnak meg semmi de ha találkozunk szívesen beszélgetünk egymással. Az emberi kapcsolatok ilyenek. A legtöbb napi vagy heti kapcsolat nélkül meghal. Persze vannak kivételek. Az egyik legjobb barátnőmmel nem mindig találkozunk. Általában havi egyszer. De mégis nagyon jól elvagyunk és mindig van témánk. Szóval ez az emberek személyiségét ő is függ. Valaki csak akkor marad kapcsolatban a másikkal ha heti szinten beszélnek, valakinek elég kevesebb is.


A kérdésre válaszolva. Írj rá. Előbb csak beszélgessenek. Ha úgy veszed észre, hogy nem érdekled inkább hagyd. Lesznek még más barátaid az életben, meg gondolom vannak is.

2020. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!