Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a kapcsolat már rég nem...

Ez a kapcsolat már rég nem menthető igaz?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátnőm általános iskolából, igazából egy jó csapat voltunk 2masik barátnőnkkel. De én ezzel a lánnyal különösen jóba voltam, suli után minden nap atmentem hozzá, nagyon jókat nevettünk, hülyéskedtünk, volt hogy nála aludtam filmeztunk stb. Szóval ő volt a legjobb barátom, én pedig neki. Tényleg őszinte barát volt akkor. Majd mikor elballagtunk párszor meg találkoztunk, beszélgettünk, de az idő mulasaval eltavolodtubk egymástól. Nekem lett párom és elhanyagoltam minden mást magam körül. Ők hívtak és próbálták szervezni velem programot de a végén nem mentem el. Majd a barátnőmnek meg maradt a jó kapcsolata a másik 2 barátnőnkkel akikkel azóta legjobb barátok és mindent együtt csinálnak. Egyszer nemrégiben Meg próbálkoztam hogy milyen és elmentem velük egy buliba de már nem úgy értjük meg egymást, legalábbis a volt legjobb barátnőm távolság tartó és már nem úgy jövünk ki mint regen. Nem is igazán kereste a társaságomat. Es a buli után se kerestük már egymást. Az előtt írtunk messengeren párszor, találkoztunk buszon és beszéltünk. Sokszor nagyon bánom hogy nem törődtem velük és hiányzik ha eszembe jut. Azóta nem igazán volt igaz baráti kapcsolatom senkivel, ha volt is sulis volt de nem volt erős. És már nem tart. Szóval nagyon elrontottam ezt az egészet. Sokat változtak ok is, és én is. Meg szerintem a mai napig haragszik is rám valamennyire. Már nem tudnám helyre hozni úgy érzem. Már évek teltek ez azóta. Szerintetek is esélytelen?
2020. jún. 13. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem.
2020. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy helyre lehet hozni, mert mindenki valtozik. Te is, ok is.

Gondolom az, hogy a baratod miatt elhanyagoltad oket, nem tett jot a baratsagnak. Hiszen jogosan gondolhattak, hogy nem is erdekelt teged, hogy mi van veluk.


Plusz, bocs, ha tevedek, de ebbol nekem az jon le, hogy mivel nem tudtal masokkal olyan mely baratsagot kialakitani, ezert "visszamennel az altalad utoljara ismert dologhoz. Teljesen normalis dolog amugy.


Probalkozni probalkozhatsz, hogy talan valamit megments belole, de ez mar sose lesz olyan mint regen.


En a helyedben elengednem ezt, es uj kapcsolatokat probalnek letrehozni.

2020. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ezt elcseszted.

A legundorítóbb dolog az, amikor valakinek párja lesz és ezért eldob, elhanyagol minden régi kapcsolatot, barátságot.

2020. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 ne magadból indulj ki.
2020. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem lesztek már soha olyan jó barátnők, mint régen, de ha van még közös téma, akkor sztem lehet haverkodni. Viszont először mindenképpen tisztázni kellene a dolgot, hogy beláttad a hibádat és hogy ők hogyan érzik.
2020. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!