Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Tonkre megy a...

Mit tegyek? Tonkre megy a barati kapcsolat, vagy mentheto?

Figyelt kérdés
A baratnomnek baratja van mar lassan egy eve,azota nem foglalkozik velem ..sot egyatalan nem.Regen mindig minden nap egyutt voltunk ,de ez mara mar megvaltozott .Nagyon bunko szokott lenni...ha esetleg el is jon akkor is a baratjaval.Egyre idegesitobb bar kezdek beletorodni.Ugy erzem ez mar csak nekem fontos.Neha velem is alarnak tolteni idot de en gyakran lemondom,mert szerintem a parja nem alar velem is lenni.(regen a parka osztalytarsam volt,en altalan jottek ossze)Kivancsi vagyok hogy o neki is hianyzok ,vagy nem is erdekli.Mit tegyek hogy helyrehozzam ?Vagy nem is nekem kene?

2017. dec. 27. 14:04
 1/5 anonim válasza:
Beszélj vele. A kommunikácio biztos segít.
2017. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan eldobják a barátaikat egy-két év szerelemért cserébe, aztán rájönnek, hogy egy több évtizedes baráti kapcsolat sokkal többet ér...

Akinek nincsenek baráti, annak élete sem. Az ember társas lény, és nem olyan értelemben, hogy csak egy társa lehet, illetve egy kapcsolata. Sok emberrel kell érintkeznie, erre pszichológiailag szükség van. Aki ilyet tesz, mint a fent leírt, egyszerűen ostoba dolog. Előbb-utóbb bánni fogja, hogy elhanyagolt, ez biztos.

2017. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokat nem tehetsz. Nem törvényszerű, de azért nem is ritka, hogy sokéves barátságok "hűlnek ki" a párkapcsolatok miatt.
2017. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,mindent megprobalok hogy megint a regi legyen minden!
2018. jan. 2. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden ember életében eljön az időszak, amikor a szerelem felülírja a barátságokat. Ez így természetes. A reprodukció időszak végén, 40-45 felé aztán ismét a barátságok kerülnek az első helyre.
2018. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!