Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor fordul elő veletek,hogy...

Mikor fordul elő veletek,hogy napokig nem írtok egy nagyon jó barátoknak miközben ő többször ír rátok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha nem nagyon jó barátom.
2020. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
A barátság nem abból áll, hogy folyamatosan egymáson lógunk. Ha van valami, majd keressük egymást. Akár jó, akár rossz. Egy barát mindig ott lesz melletted.
2020. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk fordítva van, vagyis volt, mert besokalltam. Én irogattam, ő nem írt, pontosabban el se olvasta vagy figyelmen kívül hagyásba tett. Amióta nem kezdeményezek mert már nagyon fáj a közönye, azóta alig beszélünk. Hát, ez van.

Szóval én úgy gondolom hogy aki nem ír az sz.rik bele az egészbe.

Persze ha akar valamit akkor tud keresni minden nap.

2020. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyik legközelebbi barátommal mind a ketten van, hogy borzasztóan későn válaszolunk, és nem azért, mert igazából nem vagyunk barátok, hanem mert mind a ketten hajlamosak vagyunk besokallni az emberekkel, és egyszerűen se tőlünk, se hozzánk. Ezt kb az összes ember, akit a barátomnak tartok tudja rólam, ha nagyon fontos, akkor felhívnak, tudják, hogy azt mindig felveszem, vagy, ha nem tudnak hívni, akkor kb 1 percen belül küldenek vagy 20 üzenetet. Szerencsére egy barátom sem él vele vissza, és alapjáraton is max 2 nap után válaszolok, de a barátomnak volt már, hogy kellett egy hét no-contact. utána ő írt, hogy nehari, ez volt, reméli nem történt baj.


Nem tudhatod, miért nem válaszol valaki, lehet, hogy egyszerűen idő kell, mire megint emberekkel tud mit kezdeni, pláne, ha mondjuk alapjáraton emberekkel dolgozik, és ezért méglassabban tud 'extra' emberekkel foglalkozni.


Nyílván ez bőven nem minden eset, de gyakoribb, mint gondolná az ember. :)

2020. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!