Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretném ha többször ölelgetn...

Zsepkendő kérdése:

Szeretném ha többször ölelgetne, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Na szóval a lány az osztálytársam 2,5 éve. Ma volt a szülinapja. Vettem neki ajándékot és jó szorosan megölelt. Van barátja. Mit mondjak neki, ha szeretném, hogy minden találkozásnál megöleljen? Nem nagyon szoktam ölelkezni, de ettől úgy éreztem magam, mintha valaki szeretne.


Kinek kell előbb ölelnie?

Ezt úgy értem, hogy a találkozásnál ki kezdeményezi előbb? Ki nyújtja hamarabb a karjait?



2019. márc. 27. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hűha, ennek sírás lesz a vége.
2019. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetnél azért "picit" óvatosabb, nehogy véletlenül "megüsd a bokád".
2019. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyban függ attól, hogy egyáltalán mennyire vagytok jóban? Most ettől az ajándékadástól függetlenül. Mennyit beszélgettek, lógtok együtt? Mekkora közöttetek a bizalom??
2019. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát elég jóba vagyunk. Sulin kívűl nem nagyon beszélgetünk/találkozgatunk. Én minden hétvégén lehívom a városba valami közös programra, de sose jön el. Mindig kitalál valamit kamu dolgot amiatt nem mehet.
2019. márc. 27. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de akkor szerintem elég egyértelmű a szitu :/ Én a helyedben inkább nem erőltetném nála a dolgot.
2019. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akinek barátja van aztne ölelgesse egy másik fiú. Valószínűleg a lány sem szeretné, a barátja pedig pláne. Keress másik lányt, akit ölelgethetsz és nincs pasija.

Az nem egyértelmű milyen szeretetre van szükséged. Barátnőt szeretnél? Vagy magányos vagy? Lehet ez utóbbin kéne változtatni...

2019. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ahoz képest, hogy van barátja csomó fiút ölelget.
2019. márc. 28. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!