Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki azt mondja "Esküszöm...

Ha valaki azt mondja "Esküszöm ha nem lennél, téged ki kéne találni" akkor az jót vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se, mind a ketto. Azt jelenti, te nem vagy semmi. Lehet ez erdekes, furcsa, faraszto, de semmikepp sem unalmas ember. Illetve nagyon jo fej, nagyon jo humoru emberre is mondhatjak. De helyzettol fugg, nem beszelve arrol, hogy nehany ember rosszul hasznalja a mondasokat.
2020. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hogyan mondja.
2020. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Számomra ez az "olyan hülye vagy, hogy pénzért kéne mutogatni" szebb változata
2020. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt értem alatta, hogy az illető egy érdekes egyéniség, aki nagyon színessé teszi a körülötte levők életét, de néha fárasztó vele.
2020. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem abszolút pozitív. Ha nem lennél, akkor nélküled nem lenne ugyanolyan a világ, ezért szükség volna rád, tehát mindenképpen ki kellene találni.
2020. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban apám akkor mondta ezt, amikor valami hülyeséget csináltam.
2020. jún. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én általában akkor használom ha valaki akaratlanul is hülyeséget mond vagy olyat ami nevetséges, én negatív helyzetre mondom.
2020. jún. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!