Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tud elmélyülni a...

Miért nem tud elmélyülni a barátságunk, fogadjam el?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, kb egy éve ismerjük egymást, és elmondása szerint tökre vágyik mélyebb, intim kapcsolódásra, de mégsem keres nagyon, ha én keresem, akkor reagál és örül, de magától nem annyira proaktiv. Probáltam erről beszélni vele, mondta hogy ő is érzi a távolságot, de nehezen tudja megindokolni miért. Van 2 másik barátnőm, ők elég közeliek, napi szinten egymás életében vagyunk, tudjuk, mi van a másikkal, mi foglalkoztatja, mitől boldog, szomorú, dühös éppen, de ezzel a lánnyal nincs igy. Ha nem keresem gyakrabban, heti 1x beszélünk, 2 heti egyszer találkozunk. Fogadjam el, hogy nem lett mélyebb barátság, és örüljek ennek a szintnek is, vagy tudok vajon tenni valamit, hogy jobban alakuljon?

2020. jún. 16. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez mindketten kellettek, egyedül nem fog menni. Amúgy nem is kell összenőni. Heti egy beszélgetés pont elég, hogy tudd mi van vele, ha meg van valami fontos úgyis keres(ed).
2020. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam éveken át, amit te úgy írsz, hogy elfogadtam, örültem annak a szintnek is, ami van.


Útólag: hiba volt


"Útközben" sokat sérültem, akkor és azóta is fájdalmas.

2021. febr. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!