Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a nyáron barátok...

Mit csináljak a nyáron barátok nélkül vagy hogy szerezzek újakat?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem. Régen nagyon nyílt és barátkozós típus voltam, de sosem érzékeltem igazán a barátaimat. A régi barátságaimat mindig elszúrtam, azzal, hogy amikor új suliba kerültem elhanyagoltam őket. Két legjobb barátság is miattam ment tönkre, mert nem adtam eleget a kapcsolatba (és egyébként már nagyon sajnálom, ha visszamehetnék az időben nem hagynám elveszni). Idén kezdtem a gimnáziumot és hát megváltoztam, kezdetben nem nyitottam az emberek felé később próbáltam, de akkor már ők nem akartak ezért hagytam, így nem lett sok barátom, csak olyan emberek, akikkel elvagyok a suliban, de azon kívűl nem beszélünk. Lett 3 igazán jó barátom (akikre már vigyázok, őket nem szeretném elveszíteni), de ők messze laknak tőlem így ritkábban találkozunk és nem várhatom el, hogy állandóan velem beszélgessenek. Igazából nem is igényeltem eddig olyan sok barátot, de most rájöttem, hogy ha velük nem tudok találkozni, akkor teljesen egyedül vagyok, nekem csak ők vannak. Kettőjüknek több barátja van, mindig van kivel beszélniük, találkozniuk. Rájöttem, hogy én is több barátot szeretnék, de félek már elszúrtam mindenkivel és nem kapok több esélyt.

Köszönöm, ha szántál rá időt és végig olvastad. :)



2020. jún. 16. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Facebookon találsz IBFF csoportokat ott lehet ismerkedni akivel szeretnél és talàlhatsz olyan embereket akik lehet a kozeledben is laknak vagy nem olyan messze :)
2020. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia 19F vagyok Budapestről ha gondolod irhatsz
2020. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem interneten akkor érdemes inkább ha annyira nincs messze, mert nehéz igazi érzéseket kialakítani vagy beindítani az ismerkedést a semmiből. Nekem sincs sok barátom és kb. ugyanebben a helyzetben vagyok, de olvastam és utána néztem mit kéne tennem. Ne erőltesd. Légy nyitott és pozitív. (mosolyogj sokat:3) Ne csak annyit beszélgess valakivel, hogy sziamizu. Ha olyan témáról beszél valaki, amihez hozzá tudsz szólni, tedd meg és majd kialakul. Ha valakivel egész jóban vagy, menjetek el kávézni, strandra vagy akármi
2020. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!