Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Teljesen magányos...

Mit tegyek? Teljesen magányos vagyok, nem látom értelmét az életemnek.

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Nincsenek barátaim. Voltak, nem is kevés, abból nagy részt online. Azok leperegtek, a valódiak még nem írtak vissza. Suliból ismerem őket, vírusnak hála nem nagyon tartottam velük a kapcsolatot...

Most mentünk 10.be év elején beteg voltam(súlyos, kiderítették mi a gond), így csak februárban csatlakoztam. Osztály csoportból meg szépen ki dobtak közbe. Hetekig volt mikor egyik barátom/ legjobb barátom nem írt hogy mi van velem, segithetnek-e.. Mikor visszajöttem akkor kb alig vettek észre. Ha én írtam el se olvasták :)

Most a pár "barátom"mal próbáltam őket elhivni, nem válaszolnak, vagy nem írnak vissza. Nagyon el vagyok keseredve. Nem tudok barátságokat ki építeni. Önbizalomhianyos lettem. Rólam tudni kell, hogy nagyon nehéz eletem van/volt. Apám lelépett mikor 4 éves voltam, anyám nem normális, nincs elég terem, nélkülöztem sokat. Féltestvéreim nem is keresnek, akivel tartom a kapcsolatot nem lehet vele normálisan elbeszélgetni.

Nem látom nagyon értelmét az életemnek, meg akarok halni, de szembesíteni akarom a környezetemet, mikor segítségért kiáltottam, inkább hátat fordítottak.



2020. jún. 16. 23:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Barátaim/legjobb barátaim nem írtak*
2020. jún. 16. 23:39
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mit teszel azért, hogy legyenek barátaid?

Miért nem beszélsz és hallgatsz meg másokat a suliban?

2020. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Hát az êlet nem gyengéknek való!
2020. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A barátok nem lógnak folyamatosan egymáson. Én is van hogy hetekig nem beszélek velük, mégse gondolnak ilyeneket.
2020. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltak suliban le írtam. Hiába írkálok velük nem írnak vissza találkozni se mennek el velem.
2020. jún. 17. 00:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát jó
2020. jún. 17. 00:03
 7/7 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján az jutott eszembe, hogy hasonló volt velem is.

Az osztályomban én sem éreztem jól magam, de az évfolyam másik osztályában lévő pár sráccal meg jól elvoltam, velük kezdtem barátkozni.

Velük passzoltam össze. Nem csak rajtam múlik, hogy kivel tudok barátkozni ,hanem a másik emberen is. Ergo azt tévesen vontam le következtetésként, hogy velem van a hiba.

Egyszerűen csak nem passzoltunk össze sok gyerekkel.

Ezt most nálad megnehezítette a távollét, meg a digitális oktatás. De ez helyre fog rázódni. Az meg nagyon klassz, hogy nem csak siránkozol, hanem teszel azért, hogy barátkozz,fenntarts barátságokat.

Ja meg hát kamaszkoromban nekem is kb csak chat-es barátaim voltak, velük tudtam leginkább megbeszélni a bensőséges dolgaimat. Tetszett,hogy nem ismerjük egymást úgy, ahogy a körülöttem lévőkkel. Hajrá! Jól nyomod!

2020. jún. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!