Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Annyira szeretem egy volt...

Annyira szeretem egy volt kollégám hogy nem tudok nélküle élni.Ki álljak a munkahelyhez vezető útra h észrevegyen?Szerintetek beszéljek őszintén az érzéseimről ha megállna?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez súlyosan hangzik.

Minden rendben? Van kivel beszélned, aki ismer téged?

2020. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Közösségi oldalon megkeresed és érdeklődj iránta. Ha ő viszonozza akkor talán van esélyed, de ha nem és leráz akkor engedd el, jobban jársz. Akkor már ne is állj az útjába és ne intézd el hogy "véletlenül" összefussatok mert akkor az is halott ügy lesz. Ha meg ezzel támadod le rögtön az csak olaj a tűzre.
2020. jún. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős ő, és te? Családos legalább? Mert, ha családos, nagyobb a korkülönbség, akkor meredek a dolog. Szétszedni egy meglévő kapcsolatot gáz lenne.
2020. jún. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

“ Ki álljak a munkahelyhez vezető útra h észrevegyen?” Érdekes gondolataid vannak😀 És ha nem vesz fel stopposokat? Gondolj bele mennnyire bizarr lenne, ha beszállna hozzád egy idegen nő és elkezdené rádzúdítani az érzelmeit.

Egyszerűbb dolgokra nem gondoltál még? Ráírni facebookon? Felhívni (ha megvan a száma)? Ismerkedni vele?

2020. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem használja a facebookját sőt nem is biztos hogy az az ember ő akit láttam .
2020. jún. 17. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!