Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy észrevegyen...

Mit tegyek, hogy észrevegyen engem is?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy van ehy srác a suliba aki 22 emberből kb a háromnegyedével beszél és jóba van, velem is beszél és ezzel nincs semmi baj, de velem nem úgy mint másokkal sőt mióta elültünk egymás mellől a beszélgetéseink megszűntek és nem tudom hogy ennek mi lehet az oka. Hozzá kell tennem, hogy nagyon inteligens hisz bölcsészetre megy. Nem tudom mi lehetett az ok amiért velem nem beszélt annyit mint mással mert azt kizárnám, hogy azért mert velem nem lehet megtalálni a közöz hangot ami szerint tudtunk volna beszélgetni és nem tudom mit tegyek, hogy felkeltsem az érdeklődését hisz tetszik is de viszont neki én nem tetszem legalább is én úgy vettem észre.
2017. nov. 14. 18:51
 1/2 anonim válasza:
Próbálj meg te közeledni felé. Szünetben néha beszédbe elegyedni vele... Igazából ez alakul magától. Irányítani nem tudod az eseményeket, de tenni tudsz érte.
2017. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szünetbe mindig lemegy az udvarra a többi fiúval azért oda nem szívesen mennék utánna, nem akarom, hogy túl feltűnő legyen hogy eddig nem mentem most meg hirtelen lemegyek..
2017. nov. 14. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!