Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik ilyen ember vagy barát?

Létezik ilyen ember vagy barát?

Figyelt kérdés
Létezik olyan ember vagy barát, aki bármikor barmiben benne lenne ?Ha mondjuk én kitalálnám, hogy holnap útnak indulok egy rafting túrára, akkor az illető azt kerdezné mikor indulunk és másnap neki is vágnánk a kalandnak.

2020. jún. 17. 02:19
A kérdező szavazást indított:
Igen létezik
Nem létezik
Én benne lennék most azonnal
30 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ha nem létezik, akkor miért nem ?
2020. jún. 17. 02:33
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Mármint érted, nyilván a másik embernek (is) van élete, munkája, amit nem hagyhat ott azért mert te csettintesz. Vagy háziállata akit nem hagyhat egyedül néhány óránál többre. Én pl cukorbeteg vagyok. Még ha akarnám, akkor sem tehetném meg hogy na akkor csettintésre most indulunk valahová. Még 1 napra sem. Rá kell készülnöm, mennyi inzulint vigyek, mennyi kaját, tudok-e enni ott ahová megyünk stb. Különben fél nap alatt is meghalhatok.
2020. jún. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért is ne, igaz azért ehez tényleg nagyon jó barátoknak kéne hogy legyünk.
2020. jún. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán létezhet olyan ember, csak annak az esélye, hogy találsz egyet nagyon kevés.
2020. jún. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos. Aki bajban minden mást eldob, és segít, olyan van.

Aki eljátsza veled a Jungle című filmet : [link]

Olyan nem igazán, mert ehhez felelőtlennek és kalandvágyónak kell lenni egyszerre, ilyen emberből kevés van a felnőttek között.


De! Sokan szeretnek raftingolni és biztos találsz lehetőségeket és kereshetsz ezáltal új barátokat.

2020. jún. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is ki akartam próbálni már vagy 2 éve csak egyedül nem a legjobb de ha te is benne vagy akkor mehetünk 🙂
2020. jún. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Bocsi azt elfelejtettem írni hogy 19L és még tanuló vagyok szóval a munka és a háziállat nem fenyeget mert van aki vigyazna rá.

A testvérem is cukorbeteg és pumpája van szóval ezt meg tudom erteni.

De igazából az a kérdés hogy létezik ennyire jó baráti kapcsolat, hogy benne lenne bármiben?

2020. jún. 17. 02:39
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan barátom, akinek a kedvéért benne lennék bármiben, csak nem biztos, hogy bármikor, mert léteznek külső körülmények is, pl. olyasmi, amiről az első válaszoló írt. Holnap van az egyik egyetemi feladatom leadási határideje, azt lehet, még megcsinálnám indulás előtt. :D
2020. jún. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy másnap? Úgy nem hiszem. Úgy, hogy 1 héten belül - inkább.
2020. jún. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor holnap indulunk?
2020. jún. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!