Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel lehetne lerázni ezt a...

Mivel lehetne lerázni ezt a csajt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel akad egy-két közös barátom, emiatt rendszeresen találkozok vele. Kinézett magának és állandóan teszi a megjegyzéseket rám, mert én szeretem a húst, meg úgy általában mindenféle ételt, tisztító szerekkel foglalkozok (ez a munkám), meg van egy kocsim.


Ő vega, mert kínosan ügyel az "egészséges" táplálkozásra, ugyanakkor dönti magába a kólát. Cigizik és azon sopánkodik, nincs többé mentolos (mert az olyan fincsi volt). Figyel a "vegyszer mentes" takarításra, de barnító krémmel keni magát. Én maga vagyok a méregkeverő ördög, mert megmondani neki, a szódabikarbóna és ecet keveréke nem fertőtlenítőszer. Ő még a lyukas fazekat is azzal javítja, akkora csodaszer a szemében.

Mindenhova biciklivel jár (ok, ez nem baj) viszont emiatt már vagy 3x beszólt, én mekkora "klíma terrorista" vagyok, mert van autóm és használom.


Eddig nem nagyon reagáltam, de tegnap megint belém kötött, kicsit kezd elegem lenni. Ti mit mondanátok neki?


2020. jún. 17. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
közöld vele hogy fogja be a pofáját és menjen a jó édes anyjába. lakótársamnál célravezető módszer volt, amikor meguntam, hogy minden étkezésnél én tehetek a föld teljes pusztulásáról, mert egyetemistaként se nekem se a családomnak nincs pénze megvenni a túlárazott, triplaannyiba kerülő vegán meg bio meg mifszomokat.
2020. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!