Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen apropóval lehet elhívni...

Milyen apropóval lehet elhívni találkozóra kevésbé közeli ismerősöket?

Figyelt kérdés

Amolyan baráti összejövetelre, olyanokat, akik nem ismeretlenek, néhányszor mondjuk beszélgettünk, váltottunk szót munkahelyen, egyetemen, de azon kívül közös programunk még nem volt. Tehát olyan "közepesen ismerős" ismerősök.


Általában az a tapasztalatom, hogy nehéz az embereket kimozdítani, főleg ha kevésbé közeli az ismeretség. Én mindig szívesen mentem/megyek programokra, nekem sosem kellett különösebb indok, akárki hívott is de sokan megkérdezik ilyenkor, mi az apropó. Ilyenkor igazából fogalmam sincs mit mondjak, hiszen az apropó maga az összejövetel :) Mi a véleményetek erről? Ti pl. mit szólnátok egy ilyen elhívásnak egy kevésbé közeli ismerőstől?



2020. jún. 18. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor jót beszélgettünk, ez lesz nálam, gondoltam szólok, ha van kedved, gyere.

Miért? Csak úgy. Nyilván szimpatikusnak találod az illetőt. Ő meg mondhat nemet.

2020. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Igen, valahogy így szoktam. Nem is az a furcsa ha nemet mond, hanem ha annak függvényévé teszi a válaszát, hogy milyen célból hívom el.

2020. jún. 18. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt pl olyan élményem, hogy régi ismerős hasonló indokkal találkozót kezdeményezett, majd 10 perc csevely után kőkemény mlm beszervezős hülyítés kezdődött. Na az ilyenek miatt nem akarnak találkozni.
2020. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez érthető, de elég egyedi a te eseted, lássuk be :D
2020. jún. 18. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem éppen. Tipik az ilyen régi ismerősök általában akkor szoktak előkerülni, ha akarnak valamit.
2020. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, de az én esetemben ez nem így van, tisztáztam a kérdésben.
2020. jún. 19. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!