Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha furán érzem...

Mit tegyek ha furán érzem magam ?( Többi lent )

Figyelt kérdés

Már négy hónapja cserben hagyott a legjobb barátnőm és megszakította a kapcsolatunkat. De még mindig nem érzem magam boldognak és hogy teljesen túl lennék rajta. Három évig voltunk legjobb barátnők. És azóta valahogy úgy érzem hogy minden rossz és tényleg több rossz hírt is kaptam amit nem részletezek.

Még mindig eszembe jut sokszor és elég rossz érzés. És már elég régóta rosszul érzem magam a bőrömben, mikor itt volt úgy éreztem hogy minden jó persze akkoe is voltak rossz dolgok de akkor legalább ő itt volt nekem. Próbálok másokkal barátkozni, de sokkal nehezebb mint gondoltam. És minden nap bennem van egy ilyen fura érzés amit nem is tudok leírni szavakkal de valamilyen olyan érzés hogy egyedül vagyok meg nem igazán az igazi semmi. Nem tudom ezen hogy tudnék tovabblendulni és hogy olyan legyek mint régen életvidám meg aki szeretett mindent. Nagyon sok időt töltöttem vele és most nagyon unatkozok itthon egyedül. Esetleg tudnátok segíteni vagy valami jótanácsot adni ?



2020. jún. 20. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem tudom hány éves vagy, de hidd el, ettöl rosszabb dolgok is vannak az életben. Tudom ez nem vigasz ilyenkor. Valamikor volt egy barátom, aki épp a legjobb barátnömmel csalt meg, hetekig együtt is voltak utána. Elmondott az ex-barátomnak minden rejtett vagy szégyellt titkomat. Akkor voltam olyan 18 éves. Én azóta nehezen bízok meg bárkiben, de azóta annyi minden történt, hogy megtanultam azt csinálni ami a nekem legjobb. Csinálj terveket, vagy valamit amire régóta készültél már, járj el ismerkedni (mint új baráti társaság). Ne a rosszra koncentrálj, hanem a jóra. Én ilyenkor a fejemben listát is készítek, hogy mik a jó dolgok az életemben, és mennyi minden lehetséges még. Ha ö nem akar az életed részese lenni, akkor jobb is nem eröltetni, majd akar más. Mutasd meg neki , hogy jól érzed magad nélküle is, vagy csak simán magadnak :)
2020. jún. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Üsd le enged el majd valaki más leüti te csak élvezd az életed
2020. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!