Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebben tudna segíteni valaki...

Ebben tudna segíteni valaki hogy mit kéne ilyenkor tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát

Van egy legjobb barátnőm aki tényleg az egyetlen nagyon közeli ismerősöm. Ez a lány nagyon nyitott, közvetlen, mindenről megvan a véleménye és hát mondjuk úgy nagyon de nagyon sokat beszél..😂

Még húsvétkor együtt házibuliba mentünk amire az én egyik régi ismerősöm hívott meg. (az ottani embereket azon a srácon meg plusz egy emberen kívül én sem ismertem tehát a legjobb barátnőm meg egyáltalán senkit)

Az este én kicsit sokat ittam és ez alatt a barátnőm ismerkedett az emberekkel és ahogy visszahallottam később az ottani embereknek hogy mondjam.. kicsit sok volt ez a lány. Tehát azt mondták az este után hogy túl közvetlen volt meg ennek a lánynak van is egy érdekes humora amit szintén nem nagyon értettek meg.. Az óta én már sokszor találkoztam ezzel a társasággal a barátnőm nélkül.. ezeken az estéken sokszor volt a barátnőm a viccek témája inkább sértő módon.. nyilván kiálltam a barátnőm mellett és védtem amennyire tudtam előttük de nem sokat tudtam váloztatni a véleményükön, igazából nem nagyon nyitnak hogy jobban megismerjék viszont a viccek még mindig nagyon mennek.. a barátnőmet húsvét óta nem hívtam magammal ezekre az estékre azért mert nem akartam egy olyan környezetbe vinni ahol nem kíváncsiak rá és nem akartam hogy ezzel leégesse magát úgy hogy nem is tud róla. Nyilvan már mondtam neki hogy a srácok kicsit furcsállták a természetét de nemtudom lehet nem nagyon értette meg hogy mire célzok.. én se akarom ezzel megbántani azt se akarom hogy változzon mert én így szeretem ahogy van de ő meg nem érti hogy miért nem hívom ezekre az összejövetelekre.. a kérdés hogy akkor most mit kéne csinálnom.. én tökre örülnék neki ha a barátnőm tudna megint jönni de a társaságot ismerve kicsit féltem hogy rosszul fogja érezni magát vagy eleve el fognak tőle fordulni.. szerintetek?



2019. jún. 29. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Megsértődne ha elmondanál neki mindent? Hogy ennek ellenére jársz abba a társaságba, de hogy emiatt nagyon rosszul érzed magad, és folyamatos dilemmával küzdessz, nem tudod hogy mit tegyél.

Ha nem mondod el, előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból, és az lehet nagyon megbántja majd.


Ha ő egy nagyon nyitott lány biztosan megérti majd és értékeli az őszinteséged.


Ha megbeszélitek, lehet azt mondja, hogy visszavesz egy kicsit, és bepróbálkozik megint a társaságnál, de legalább tudni fogja hogy mi van, és nem csinál hülyét magából.

Vagy azt mondja hogy akkor őt sem érdekli az a csapat, és ha velük leszel, nem akar majd ott lenni.

Rosszabb esetben elvárja, hogy te se találkozz velük.

Legrosszabb esetben, pedig jól össze vesztek.


De te ismered a lányt, biztos előre tudod hogy mi lenne a reakciója.

2019. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!