Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azok az emberek akiknek egy...

Azok az emberek akiknek egy barátja sincsen, hogyan viselik el ezt?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy barátom van, akivel szoktunk találkozni, illetve eseményekre járni. Rajta kívül még van 1-2 ismerősöm akikkel tudnék menni helyekre, de ők jelenleg nem a városban tartózkodnak a vírus miatt. Mivel az az egy barátom nem ér rá, így nem tudok menni egy eseményre amire szeretnék... Nem akkora tragédia, máskor is jártam már, így csak olyan rossz. Sajnos nehezen szerzek barátokat, meg ugye most tényleg sokan albérletből hazaköltöztek így nincsenek a városban. Ezen hogyan tegyem túl magam? Mindig nagyon rossz érzés, hogy lemaradok mindenről. Egyedül nem szeretnék menni, párszor próbáltam már, volt hogy jól jött h egyedül voltam, volt h nem, most viszont nem lenne jó semmiképp mivel késő este lenne az esemény és nem olyan amit egyedül élveznék.

2020. jún. 20. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Könnyen. Nem tudom milyen ha van. Minek is aggódnék olyanon, amiről nem tudom, hogy milyen?
2020. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Milyen eseményre szeretnél elmenni ?
2020. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Nincsenek barátaim, talán soha nem is voltak, csak egy egy-két "jó ismerőssel rendelkezem". Mivel beteg vagyok pszichésen, így a téma megítélése is eltér számomra a szokásostól. Vannak időszakok, amikor valóban hiányzik a jelenlétük, de sok esetben egyszerűen elvagyok nélkülük.

27/F

2020. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
egy-két*
2020. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
12 éven keresztül kivoltam közösítve, soha nem voltak igaz barátaim. Nem részletezem miért, nagyon hosszú történet. Nem kell engem félteni, mindig megvédtem magam, ha kell, tettlegesen és sikeresen. Borzasztóan nehezen, de valamennyire megbékéltem a helyzettel. Elfogadtam, hogy nekem ez az utam. Szépen őrlődött, kialakult bennem az, hogy az emberekkel való bizalmam egyenlő a nullával, ezért nekem SOHA nem lesznek még hamis barátok sem. Ez van. Az élet majd más területen kárpótol. Remélem majd az orvosi pálya. Valakinek egyik területen jut több, másiknak másik. Senkinek nincs 100%-os élete.
2020. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom 5-ös, azért remélem mégis találsz majd 1-2 embert akikre tudsz számítani, az orvosihoz pedig sok sikert. :)
2020. jún. 20. 22:50
 7/16 A kérdező kommentje:
1-es sajnálom, hogy nincsenek barátaid, remélem sikerül majd szerezned párat. Igazából arról szólt volna a kérdés, hogy az ilyen helyzeteket ti hogyan dolgozzátok fel, amikor szomorúak vagytok amiért kimaradtok dolgokból, mert én nehezen.
2020. jún. 20. 22:51
 8/16 A kérdező kommentje:
2: Miért érdekes ez? :D Ha megírod válaszolok.
2020. jún. 20. 22:52
 9/16 A kérdező kommentje:
3: Az egy-két jó ismerős már jó kezdet. :)
2020. jún. 20. 22:53
 10/16 anonim ***** válasza:

5!

Orvosi pálya? Neked ezek után még van kedved embereken segíteni?

Csak azért kérdem, mert én is ki voltam utálva. Tudom milyen. Nagy csalódás az emberekben, nagyon elzárkózott és mizantróp lettem miattuk, önbizalomhiányos, meg antiszoc...

És tuti nem tudnék olyan munkát végezni, amivel embereknek segítek.

2020. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!