Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor ki írjon kinek?

Most akkor ki írjon kinek?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel kb egy éve nem taliztunk, nem lakunk egy városban. Egy hónapja kb voltunk a városában, de csak gyorsan megvettük, ami kell és mentünk is haza, mérges volt, hogy nem találkoztunk. Többször szóvá is tette...

Rá egy-két hétre mondtam neki, h beülhetünk valahova, de nem akart mert ment másnap dolgozni.

Szombaton írtam neki, hogy megint megyünk a városába, barátom akar nézni telefont.

Erre írta, hogy nem ér csak 19 után.

Mondtam, h nem baj, mi úgyis bemegyünk kicsit a new yorkerbe, fagyizni stb., csak mivel nincs mobilnetem lehetőleg előtte szóljon, mert gyorsan merülök.

Azt válaszolta, persze, időben szól, de mivel 19-kor ér haza, tusol és talizik a barátjával nem tudja mikor, de reméli összehozzuk a talit. ez előtte való nap volt.

Másnap kb egyig nem írt, mi kb 2-kor értünk oda, nem írt semmit.

Este posztoltam egy képet, azt beszívezte, de nem írt...

Most nekem kéne írni hogy ,, akkor mégse értél rá?" ez nekem olyan hülyén jön ki...

Nem vagyok már tini, 24 vagyok, a csajszi 19.


2020. jún. 22. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Neki kellene írnia, de ezek szerint sem akkor, sem azóta nem érdekled annyira.
2020. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Neki kellett volna/ kellene írnia. Megbeszéltetek egy találkozót, ő nem tudta biztosra az időpontot, de az ilyenkor alap, hogy amikor körvonalazódik a program ír majd.

Meg, ha már szívezte a képet, akkor legalább itt annyit illett volna, hogy elnézést kér..

2020. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!