Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Introvertáltak,milyen számotok...

Introvertáltak,milyen számotokra egy tökéletes,igaz (akár legjobb) barát?Milyen gyakran ír,milyen gyakran hív el valahova?(És hova?)

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából fogalmam sincs. Ne írjon olyanokat, hogy szia, mizu?, mert utálom, nem tudok vele mit kezdeni, felesleges. Ne közöljön velem mindent, ami történik vele, ha egyáltalán nem érdekes, tehát nem érdekel, mit néz a tv-ben. Ne bombázzon olyan mémekkel, amiket nem fogok érteni, mert nem nézem az adott sorozatot. A találkozás nem tudom, ha van valami jó program, mondjuk ha nagyon bírom az illetőt, akkor 2-3 hetente egy délután belefér
2020. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem ismerem ezt a dolgot, elképzelést meg fölös írni. A valóságban ilyen már nincs is.
2020. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz baráttal való kapcsolattartás nem a hívások, üzenetek vagy találkozások számától függ. A lényeg, hogy ő ott van neked, amikor szükséged van rá. Amikor senki másra nem számíthatsz, amikor senki más nem hallgat meg.

Persze néha jó, ha érdeklődtök egymás felől és szerveztek közös programokat, de a barátság minősége nálam abban mérhető, hogy egy-egy beszélgetés, találkozás milyen érzéseket vált ki belőlem. Feltölt, derűsebbé tesz, kirángat a rossz hangulatból, motivál, vagy ha én segíthetek neki, amitől ő érzi majd jobban magát és ezáltal én is, hogy tudtam segíteni.

2020. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Az, aki hajlandó írásban kommunikálni, nem hajt el és nem évente érhető el, hanem napi szinten. Az, hogy amikor valami bajom van, nyugodtan el tudjam neki mondani (írásban) azonnal. (És nyilván, ő is írhatja a saját gondjait.)
2020. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy igaz barátnak nem ez az ismérve. Az igaz barát olyannak fogad el, amilyen vagy, és nem mondja, hogy így eszel, vagy úgy eszel, vagy mindig ezt, vagy azt csinálod.

Ha egy mosómedvét veszel el feleségül, akkor tudnod kell, hogy mosni fog. Ha leszidod érte, akkor max. titokban, de mosni fog. A kis kezeit folyamatosan dörzsölgetni fogja. És akkor szereted igazán, ha megkérdezik a haverok, hogy miért csinál így a feleséged? És te azt válszolod, hogy hogyan? Mivel észre sem veszed, mert szereted annyira, hogy elfogadd olyannak, amilyen. Az igaz barát is ilyen.

2020. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem sertödik meg ha nem irok vissza. Hanem 1 honap mulva is ott folytatjuk ahol abbahagytuk. Es ott van ha szüksegem van ra es ez forditva.

Nem bombaz napi üzenetekkel.

Elfogad teljesen es nem üz erzelmi jatszmakat zsarolasokat.

Nem ignoral olyanok miatt ha nem akarok most talalkozni.

Hagy élni. De ugyanakkor mikor együtt avgyunk minden happy.

2020. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
A valaszadok java resze szerimtem nem introvertekröl irt.utolso voltam
2020. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én minden nap beszélek az egyik barátnőmmel, másikkal csak amikor éppen van valami amit azonnal el akarunk mondani. Hetente/két hetente szoktunk találkozni(amíg be nem kavart a vírus). Velük szinte bármikor tudok találkozni, beszélni. Ha már egy idegen van a társaságban vagy videóhívásban, akkor inkább kihagyom. Esetleg ha előtte meséltek a személyről és van icipici fogalmam róla, hogy ki az, akkor még oké. Ha már több idegen van, mint ismerős akkor tényleg esélytelen, hogy menjek. Szilveszterkor együtt voltunk 3 napot barátnők és nem volt gondom, de amikor hazaértem már senkire még csak rá nézni se akartam.
2020. júl. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!