Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én rontottam el igaz?

Én rontottam el igaz?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tehetnék, nagyon elrontottam a legjobb barátommal a kapcsolatomat. Mindig hisztiztem, gyerekeskedtem, rinyáltam, nem vettem észre, hogy a legjobb barátnőmnek is vannak problémái az enyémek mellett. Ő az egyetlen, aki van nekem, de nagyon megharagudott rám, elmondta, hogy elege van belőlem, mert akármit mond mindig a saját bajaimmal jövök, sosem hallgatom meg őt, mindig megbántottam, pedig neki sokkal rosszabb végig mint nekem, és beláttam.. Mikor neki volt baja mindig elkezdtem magam sajnáltatni, hogy végül megint én legyek a központban...ez nem igaz barátság igaz? Hisz mindig csak magamra gondoltam... Nem tudom hogyan tudnám visszaszerezni a legjobb barátom bizalmát, gyerekes vagyok, mindig hisztirohamaim vannak, és volt mikor direkt bántottam őt... Nem tudom mit tegyek, hogy megváltozzak, nagyon nagyot hibáztam, és elvesztettem az egyetlen embert, akinek számítottam valamit... Kérlek segítsetek, mit tehetnék?

2020. jún. 22. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Tanulj a hibádból, ne csináld ezt többé és keress új barátokat, mert ez már nem lesz olyan mint régen.
2020. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%
ha nagyon szeretted az illetőt próbálj tőle bocsánatot kérni, max nem mész semmire, de megpróbáltad, és még az is lehet hogy kibékültök.
2020. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném annyiban hagyni, mivel ő volt az egyetlen akire számíthattam mindig.. Én meg egy undorító önző liba voltam.. Annyira utálom magam
2020. jún. 22. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőd helyében voltam nagyon sokáig, de még volt pár toxikus tulajdonsága a lánynak, úgyhogy nemcsak emiatt ment tönkre a barátságunk.

De a lényeg, hogy ugyanolyan nem lesz rögtön, de egy őszinte bocsánatkérés kellene ide. Beismerni a hibáid és elmondani, hogy mostantól figyelni fogsz arra, hogy ilyen ne történjen többé és, hogy dolgozni fogsz azért, hogy jobb barát legyél.

2020. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok annyi különbséggel, hogy az én barátnőm is így hisztizett a semmiért. 15 éve ismerem és ha nem lenne hozzám közel akkor már szóba sem állnék vele az egója miatt. Mindig ő, aztán ő és utána esetleg más. Sajnos amikor ezt szóba is hoztam normálisnak tartotta, hogy ennek így kell lennie. Most mi sem beszélünk, mert elegem lett abból, hogy mindennek róla kell szólnia. Remélem változik egyszer a helyzet közöttünk de mi nagyon eltávolodtunk egymástól.
2020. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!