Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan segítsem a legjobb...

Hogyan segítsem a legjobb barátom a gyógyulás felé?

Figyelt kérdés

Rákkal diagnosztizálták a barátomat nem rég. Nagyon féltem, mert nagyon negatívan áll hozzá a dologhoz sajnos. Megértem nyilván mivel ez egy komoly betegség. Nagyon rosszul érintett engem is a híre, félek hogy látni fogom meghalni. Ezeket az érzéseket nem mutatom felé viszont mindig próbálom motiválni és úgy viselkedek vele mint eddig is.


Remélem tudtok segíteni.


Esetleg ha nagyon megvisel lelkileg megéri elmenni pszichológushoz?



2020. jún. 25. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Itt a legfontosabb, hogy ne veszítsd el a fejedet. Szüksége van rád, mint támaszra. Segíts neki bármiben. Neki attól lesz rosszabb, ha te is szomorú vagy miatta. Legyél mellette, tarts benne a lelket, hogy legyen miért küzdenie.


Kitartást mindkettőtöknek, remélem, hogy jobbra fognak fordulni a dolgok, legyetek erősek ❤️

2020. jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.( Limfómás vagyok. ) Elhiszem, hogy rossz neki, de én mint betegszemszögből csak azt tudom ajánlani, hogy legyél mellette, támogasd főleg kezelések alatt. Amit még tudok javasolni, hogy vannak a facebookon ilyen csoportok, ahova érdemes csatlakozni. Kitartást mindkettőtöknek.❤️
2020. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok erőt és kitartást kívánok nektek! ❤️ a lényeg, hogy legyél mellette mindig.
2020. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagytok?
2021. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik javult a helyzet, vissza húzódott jelenleg. :D
2021. márc. 8. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor jó :)
2021. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Viszont az én lábamon van egy folt egy anyajegyen, kicsit megijedtem, hogy valami bőrrák, mindenki arra gondolt, de valszeg csak valami kisebb probléma. Már nagyon régóta ott van. De ez csak az én tipikus pánikom. :D
2021. márc. 10. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!