Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha azt mondja, hogy minden...

Ha azt mondja, hogy minden okés, de a végén odaírja, hogy szia, akkor mégis van baj?

Figyelt kérdés

Most nem vagyunk annyira jóban, bocsánatot kértem, erre ő megnyugtatott, hogy minden rendben, de a következő üzenete csak annyi, hogy "szia". Akkor még sincs minden rendben? Vagy ez mit jelenthet? Lányról van szó.

Köszi a válaszokat.



2020. jún. 29. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
10 óra van, megy aludni.
2020. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy tudomásul vette a bocsánat kérésedet, de még nem tette túl magát a dolgon,amivel megbántottad. Lehet pár nap és megenyhül, de ez tipikusan lerázós "szia" volt szerintem.
2020. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a lerázós szia volt. Jártam így, utána nem írt az illető soha többet. Reménykedj hogy a te esetedben nem ilyenről lesz szó. MI történt, ha szabad kérdeznem? Attól függ, mennyire volt "súlyos" ügy.
2020. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valahogy így történt az eset?

-Szia! ne haragudj, hogy xy dolgot csináltam. Hidd el nagyon sajnálom, nem lesz többször ilyen, csak kérlek bocsáss meg!

-Oké, megbocsátok. Nincs baj. Szia!


Ha hasonlóképp történt, akkor igen. Ez egy lerázós szia.

2020. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, kb. így volt, ahogy a négyes írja, csak nem kérleltem ennyire, de igen, kb. így volt. Akkor ez mindenki szerint lerázós szia? Aludni menve nem hinném, hogy köszönne, annyit nem beszéltünk ma... Mik lehetnek az esélyeim? Lehet még ebből barátság? Nem szívesen írnám le ide, hogy mi volt az ügy, bocsi.

Köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 29. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem tudhatjuk. Az ügy nélkül semmit.
2020. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!