Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kifizetnetek haverotok telefon...

Nevenincs6969 kérdése:

Kifizetnetek haverotok telefonjat miutan bevert nektek?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy buli es veletlen leejtettem egyik haverom telefonjat. Betorott a hatso kamerának az üvege, de ezt kint meg nem vettuk eszre. En bementem, leultem mand egyszer csak bejott es bevagott egyet az orromba úgy hogy verzett és meg most felvan dagadva kicsit. Ezek utan fizetnetek? Samsung a71 amit egy hete kapott kb

2020. júl. 4. 12:03
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
65%
Nyílván max. egy csicska fizetné ki, azok után, hogy kérdés és kérés nélkül, durván megtoroltak egy apróbb balesetet.
2020. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
63%
Kifizetném. Mindegy mivel, lényeg hogy balesetnek tűnjön.
2020. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
83%

"Ha nem fizeted ki, eselyes egy ujabb orrbavagas, nem?"


Szerinted ez a modszer arra, hogy valakin behajtsd a penzed? Komolyan ennyire hulye vagy?

Nem tudom mennyire olvasol bulvart, de Aurelionak is tokre bejott ez a modszer. Most kapott 5 evet emberrablasert, pedig csak a penzet akarta "behajtani". Asszem itt nehanyan nem ismerik az onbiraskodas jogi tenyallasat. A rendor kb korberohog majd, ha azzal alsz elo: nem fizette ki, ezert tortem ripityara az orrat. Komolyan ennyi szanalmas idiota ember van aki ezt jo megoldasnak hiszi?

2020. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem a haverom többet aki ilyet csinál. Gondolom nem direkt törted el a telefonját. Én nem állnék vele többet szóba. És ha maradandó a sérülésem még elgondolkoznék a feljelentésen is.

Ha nem ütött volna meg termésuetes lenne hogy kifizetném a javítást ezek utan pont nem érdekelne.

2020. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem voltatok szomjasak? ;)
2020. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
48%
Várjatok már... hasonló esetek vannak, nekem a laptop kijelzőjét törték be úgy, hogy lecsukták a tetejét részegen, és nem vették észre, hogy egy pendrive a billentyűzeten van. Én nem ütöttem le a csávót, de egyértelmű, hogy meg kellett térítenie. Ha a kérdező felelőssége az okozott anyagi kár, akkor kutya kötelessége rendezni. Az orrba vágás más lapra tartozik, nyilván visszaadhatja, vagy más módon megoldhatja a kérdést.
2020. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
97%

#11 Vagyok. Ha kárt okozok megtéritem az embernek, akinek okoztam.

De nekem az nem ember, aki egy sz@ros telefonnal történt véletlen balesett miatt, főleg havert vagy barátot kérdés és kérés nélkül orrba vág.

Ha eltöröm a lábát a vasajtóval. Ott hírtelen felindulásában orrba vág, az egészen más. ...

2020. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%

"Szerinted ez a modszer arra, hogy valakin behajtsd a penzed? Komolyan ennyire hulye vagy?"

Édesanyáddal beszélgessél így, kisfiam. Utána meg tanulj meg értelmezni. Ki mondta, hogy ez módszer? Ez LEHETŐSÉG. Ha egyszer megtörtént, megtörténhet újra.

2020. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Nem Nyíregyházán történt. Nem maradt konolyabb sérülésem, kicsit felvan duzzadva az orrom, de ez pár nap es lemegy. Természetesen nem a teljes telefont fizetnem, max a javítást.
2020. júl. 4. 12:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!