Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kifizetnetek haverotok telefon...

Nevenincs6969 kérdése:

Kifizetnetek haverotok telefonjat miutan bevert nektek?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy buli es veletlen leejtettem egyik haverom telefonjat. Betorott a hatso kamerának az üvege, de ezt kint meg nem vettuk eszre. En bementem, leultem mand egyszer csak bejott es bevagott egyet az orromba úgy hogy verzett és meg most felvan dagadva kicsit. Ezek utan fizetnetek? Samsung a71 amit egy hete kapott kb

2020. júl. 4. 12:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
#30 Ilyenek miatt vágták orrba.
2020. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
#28 Hidd el, ha a Székelyföldön csak agresszív IQ huszárok vannak, nem is kéne mondani, mennék én onnan magam is. :)) Nem értem, mi a baj azzal, hogy a konfliktusokat nem az öklömmel szeretném rendezni ősember módjára. :D De ha te ahhoz vagy szokva, hogyha valaki beszól, te jól megszurkálod, vagy éppen a zasszony ránéz egy másik férfira és ezért beledöngölöd a betonba, kár lenne védenem az álláspontomat, úgysem értenéd meg, mert máshogy szocializálódtunk. De én örülök, hogy nem a nagy SzÉkeLyFöLdÖn születtem, hanem oda, ahol nem az erőszak az elsődleges megoldás. :)
2020. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Meg amúgy ki mondta, hogy egy késelésbe BIZTOSAN belehal az ember? Külön kiemeltem, hogy LEHET, hogy az illető a hullaházban végzi az estét, de ez közel sem jelenti azt, hogyha megtámadnak késsel/egyéb szúró-vágó eszközzel, automatikusan távozol a másvilágra. Most szívesen mondanám, hogy gyakorolod a magyar értő olvasást, de nem leszek ilyen gonosz.

De amúgy még mindig nem értem, miért kell normalizáni a kocsmai verekedéseket, meg az erőszakot, bár lehet, velem van a baj. Legközelebb, ha valaki csúnyán néz rám a kocsmában, majd én is jól belemélyesztem a kést. Vagy esetleg, ha odajön hozzám egy cigány kötekedni, majd jól beleverem a fejét a betonba. Vagy éppenséggel egy haverom részegen összetöri a tévémet, majd jól én is összetöröm a képét. Bocsánat, hogy nekem a szüleim nem ezt tanították alap konfliktuskezelés címszó alatt.

2020. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
33%

#32 Nem vagyok agresszív. Sőt.


Engem még csak teljesen legális veszélyes egykori munkám miatt szurtak meg eddig.


Civilizált megoldások híve vagyok. És nem is kocsmázok. Sőt van, hogy évekig egy korty alkoholt sem iszok. Bár attól csak nyítottabb, barátságosabb leszek max.

2020. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Azóta mi a szitu kérdező? Beszéltetek? Elnézest kért? Vagy csak hőbörög a pénze miatt? Nem mindegy....
2020. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
#35 +1
2020. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

#35


Ezt az üzenetet írta:

Szia,ne haragudj,túlreagáltam egy kicsit.A szüleim miatt lettem ennyire ideges,mert mondták hogy nagyon vigyázzak rá,egy hét telt el és betört a kamera.Azt gondolom mindketten hibásak vagyunk.


Azt akarja hogy ketten vigyuk el a "balhét". Orrom pedig jobban van, bar meg mindig dagadt egy kicsit

2020. júl. 4. 18:06
 38/41 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben beszállnék a költségekbe, ha tényleg megbánta és valóban jó haverok vagytok.
2020. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Ha tényleg véletlenül törted el és nem akartad elsunnyogni sem ami történt akkor nem vagy hibás. Egyebként meg ha valamire annyira vigyazok akkor nem adom oda senkinek. Ha részeg vagyok netán akkor elő sem veszem mutogatni. Szóval itt ő a hibás te csak ügyetlen voltál. Bár valahogy nehez3n hihető hogy leejtetted felvetted és nem tűnt fel, hogy összetört. Veletlenül nem akartad elsunnyogni a dolgot? Mert akkor azért illene vállalni a felelősséget

Persze ez az ő tettét nem szépíti.

2020. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

#39


Ő vette fel a földről amikor leesett és ő nézte meg, de csak a kijelzőt. 5-10 perc után nezte meg a hátlapot es akkor jott be

2020. júl. 4. 18:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!