Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, valakinek...

Mit csináljak, valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Nem rég új városba költöztünk és nem tudom hogy hogyan baratkozzak.Esetleg ha egy fiu ismerkedni akar..az nem baráti alapon hanem több es en nem szeretnék barátot. Meg ugy alapbol az embereknek megvan mar a saját kis társasága és én nem tudom hogy tehetnek barátra szert ami eleg rossz..igy egyedül régi baratoktol tavol es nyár van en meg unatkozok. 17L

2020. júl. 7. 22:45
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Én is hasonló helyzetben voltam, szintén ugyanebben a korosztályban, teljesen új társaság. Először ijesztőnek tűnt, hiszen ugyebár ki voltak már épülve a társaságok, de aztán rájöttem hogy csak ráparázok az egészre. Igazából csak türelmesnek kell lenned, chillelni a többiekkel, és valszeg rátalálsz pár emberkére. Csak add magad és várakozz, nehéz, de így szinte biztos rátalálsz valakire akivel megtaláljátok a közös szálat :) (ezt úgy mondom, hogy nagy részben introvertáltnak vallom magam, és osztálytársakon kívül nem találkozta senkivel)
2020. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát így nyári szünetben tényleg nehéz, de szerintem keress valami hobbit. Táncolj, sportolj, akármi igazából ahol vannak emberek. Szerintem ez a legegyszerűbb módja annak hogy ismerkedj, és innentől már alakul majd minden
2020. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!