Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberek többségében nem...

Az emberek többségében nem találok semmi szépet. Ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés

A legtöbb megbízhatatlan, hazudozik, gerinctelen, köpönyegforgató, álszent, bosszúálló.


Ez lenne az alap emberi természet? De ott van az a kevés gerinces, egyenes ember, tehát nem lehetetlen küldetés a dolog.


De mégis miért van ilyen kevés egyenes ember és ilyen sok jellemtelen?


Genetikai okok állnak mögötte? Vagy kényelmesebb számukra úgy élni? Mitől van ez?


2020. júl. 9. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, nekem valahogy jóval több rendes, normális ember van a környezetemben, mint amennyi hazug vagy álszent.
2020. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
1- nél a pont. Nálam is így van-mondjuk tettem róla.
2020. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
92%

Uhh én is pont így vagyok.

Osztálytársaim egészen 1. Osztálytól piszkálnak meg b@sztatnak

2020. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

"A jellemtelen nullak egyetlen haszna, hogy jok viszonyitasi alapnak". Nem tudom, ki mondta, de megjegyeztem... Egyetlen teendo veluk, hogy kileltarazzuk oket az eletunkbol. Az eredmeny akkor is megeri, ha atmenetileg tokegyedul maradunk, amig fel nem epulnek uj, minosegi kapcsolatok.

Szerintem. 47 ev tapasztalataval...

2020. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%

Ahol nincs következmény, ott nincs szabály sem--sokaknak;)


Ez mit jelent? Te nem baxol oda, így balek vagy.

2020. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Elsőnek igaza van abban, hogy óriási különbségek vannak közösség és közösség közt is, ha pedig valahol nem érzed magad jól, onnan állj tovább azonnal! Voltam olyan közösségben, amit megkönnyeztem mikor szétváltak az útjaink, de olyan is, ahol én is mizantróp lettem, annyira kiábrándítóan viselkedtek (egy vallásos fősuli).
2020. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én pont az ellentetje vagyok. Mindenkiben meglátom a szépet.
2020. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 1: Nekem is!


úgy látszik, jó körökben mozgunk. :)

2020. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8 Igen, mondjuk én is tettem érte, mint gondolom mindenki aki ebben a helyzetben van :) Miután kivágtam minden mérgező személyt az életemből, beleértve a rokonaimat és mindenféle lehúzó érdekbarátot, fényévekkel javult a közérzetem és az életminőségem :) Az olyan emberekkel pedig, akik pl. csak munkatársak, egyszerűen nem foglalkozom. A minőség minden esetben veri a mennyiséget, az emberi kapcsolatok sem kivétel.

1es voltam

2020. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jól gondolkodsz egyes, kár, hogy sokan nem mernek ilyen döntést hozni, és benne ragadnak rosszabbnál rosszabb, lehúzó kapcsolatokban! Igen, van olyan helyzet, hogy családtagot kell eltávolítani az életünkből meg kamubarátokat, és nem, nem szabad mindent eltűrni! Tisztellek, hogy volt erőd meglépni ezt a döntést! (a hatos voltam)
2020. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!