Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak túlnyomó többségében azon a véleményen, hogy akkor is dolgoznának, ha a pénz miatt nem kellene?

Figyelt kérdés

Miért unalmas hobbikkal foglalkozni, alkotni, túrázni, utazni, sportolni?

Miért nem unalmas egy munkahelyre bejárni, ott non-stop egy kényszerközösséget elviselni?

Miért nem unalmas heti 40 órában, de jó, ha a pénz megvan, valaki részmunkaidőben van, akkor heti 30 órában ugyanazt csinálni, ráadásul nem úgy, ahogy te szeretnél, hanem más utasítása alapján?


Csak én utálom a munkát, mint olyat velejéig?

Nyilván elvégzem, mert abból jön a pénz, de....


2020. febr. 9. 13:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
93%

Erre annyit tudok mondani, hogy ha a hobbid a munkád, akkor nem munkának fogod fel...

De ezt tapasztalni érdemes, mert akkor megérted. :)

2020. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 A kérdező kommentje:

A hobbidat is jobb hobbiként űzni.


Más utasítására végezve már nem hobbi, akár meg is keseredhet.


Amúgy mutass kérlek bárkit, aki nem un meg bármit heti 40 órában végezve!

Vagy nem fásul bele?!

2020. febr. 9. 13:56
 3/97 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha utálod a melót akkor próbálj meg váltani, nem jó ha undorral mész be.

Szerintem ezek az emberek azért mennek dolgozni, mert kell a társaság meg stb.

Nem kell agyonhajtani magukat,de elvannak 4 órában.

Anyám is régen azt mondta, mivel otthoni bedolgozást csinált, hogy azért akar vissza menni rendes melóhelyre hogy beszélgessen másokkal.

Próbálj meg melót váltani pl.ha raktárban dolgozol.akkor nézzd meg a vendéglátast hatha jobban tetszik

2020. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
79%
Nem utálom a munkám, de ha az anyagiak nem számítanának, csak részmunkaidőben csinálnám. Mondjuk heti 20 óra vagy valami ilyesmi.
2020. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
79%

Én szeretem a munkámat, mert a két nagy szenvedélyemet ötvözi: utazás és filmezés. Az álommunka, amit kamaszként még csak hobbi szinten végeztem.

Emellett bőven van mellette időm pluszba utazni, sportolni, írni, olvasni, eljárni a barátokkal.

2020. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
76%

Ezt te csak mondod de nincs mögötte tapasztalat. Egész más ha szart kell lapátolni (már elnézést) amit magamtól sincs kedvem csinálni, mint mondjuk fotózással foglalkozni, amit amúgyis szeretek. De ezért mondom, hogy amíg nem éled át, nem is érted meg.

Mellesleg, ha vállalkozó vagy, nincs főnököd (max az élet).

2020. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
77%

Te vagy a 69%-os, aki beszólogatott nekünk ennél a kérdésnél, mert unalmunkban már dolgoznánk: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Engedd el ezt a témát. Szívből kívánom, egyszer juss annyira sok pénzhez, hogy ne legyen szükséged munkára.

2020. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 A kérdező kommentje:

Én vagyok, senkinek se szólogattam be. :D


Én remélem, hogy elérem ezt.

2020. febr. 9. 14:04
 9/97 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenki undorral meg gyomorgörccsel jár dolgozni, vannak, akik élvezik, amivel foglalkoznak. Vannak olyan munkahelyek, ahol jó kapcsolatban vannak egymással a kollégák még a munkahelyen kívül is (és van, ahol eleve nem kell egy millió kollégával jópofizni nap, mint nap, hanem többnyire önállóan dolgozik az ember), a főnökkel inkább csapatot alkotnak, nem pedig folyamatosan baxkurálják egymást kölcsönösen.
2020. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
79%
Hogy az ember akkor is dolgozna, ha nem lenne rákényszerülve, az nyilván nem azt jelenti hogy heti 40 órában szalagmunkázna. Magától értetődik hogy olyan munkát végezne, amit szívesen csinál.
2020. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!