Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek történt vele valami?

Szerintetek történt vele valami?

Figyelt kérdés

Egy barátom pár óra híján 1 teljes napja, hogy nem jelentkezett be a Messenger applikációba ami nagyon szokatlan tőle. Több éve ismerem de szinte mindig naponta többször is elérhető, de este állandóan. Esténként az a csoda ha nem látni ott a zöld pöttyöt a neve mellett, de ha nem is látni az max 20 percig tart.

Mikor írtam neki akkor kézbesítettként jelezte az üzenetem tehát biztosan van internet kapcsolat a telefonján. Amikor elmegy valahová akkor sose szokott lenni.

Egyszerűen csak nem lehet elérni.

Olvastam a helyi híreket is nem e véletlenül ne adj isten baleset érte, de semmit nem találtam. Már gondoltam arra is, hogy a mentő vitte el, de tudtommal nincs semmi olyan betegsége, hogy bármikor rosszul lehessen. Szinte minden este érdeklődött irántam, de most semmi és napközben sem elérhető.


Szerintetek jogosan aggódok ennyire?



2020. júl. 10. 07:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, teljesen jogos a felvetésed, valószínűleg baj történt, próbálkozz hozzátartozóival felvenni a kapcsolatot
Nem, teljesen feleslegesen aggódsz, biztosan kutya baja sincs
31 szavazat
 1/9 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Nem, nyugodj meg, talán csak alszik, tegnap pedig elfoglalt volt
2020. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hívod fel telefonon, ha ennyire aggódsz??
2020. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem te egy kicsit bolond vagy.
2020. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez már súlyos paranoia, amit kezelni kéne.
2020. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek (jobb esetben) az interneten túl is van életük, ő valószínűleg kicsit félretette a telefonját és inkább offline tevékenykedett :)

Szóval feleslegesen aggódsz.

2020. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, kiderült róla valami??
2020. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem meg tőle, hogy mit csinált, egyszercsak előbukkant :D


Egyébként sajnos ezt a paranoiát a családból hoztam, nagyanyám illetve anyám is olyan szinten azok, hogy ha meghallják, hogy visít a mentő és az ezt megelőző 30 percben arra jártam, riadtan hív fel, hogy minden rendben van e. Nem tudok mit tenni. Én ennyire azért nem vagyok durva eset még. Egyébként ezen kívül nem igazán tud kizökkenteni semmi.

2020. júl. 10. 23:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztaqurva! Egy teljes napig nem online a csávó? Szerintem a szervkereskedők áldozata lett.
2020. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajjaj, te nagyon rátapadsz erre az emberre, végül le fog tiltani.
2020. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!