Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barát az szerintetek,...

Milyen barát az szerintetek, aki ilyenen megsértődik? Vagy én lennék rossz barát?

Figyelt kérdés
A gyerekkori barátom külföldön volt nemrég jó pár hétig. Velem közben itthon történt egy-két jó dolog, amiknek nagyon örültem. Mikor hazajött, elújságoltam neki a jó híreket, de ahelyett, hogy örült volna a pozitív változásnak az életemben, megsértődött, hogy túl későn mondtam el neki. Szerintetek számít ez? Egy barátnak nem kéne veled együtt örülnie? Csak magát hangsúlyozza ki a történetből és szerinte ezzel tönkretettem a barátságunkat, hogy vártam a meséléssel addig, amíg visszajött, mert így olyan, mintha hazudtam volna neki végig. Nem az én döntésem, hogyan és milyen formában mesélek a magánéletemről? Ez csak szerintem önzőség? Nem arról van szó, hogy kevésbé szeretném emiatt őt vagy elhanyagolom, de ő meg van róla győződve, hogy ez az oka.

2020. júl. 10. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én a legjobb barátaimnak el szoktam mondani a fontosabb dolgokat az életemről.
2020. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem akartam elmondani valamit, nem akartam se hazudni, se elhallgatni, hanem egész egyszerűen tudtam, mikor jön haza és inkább úgy akartam neki elmesélni. Elég hosszú sztorikról van szó, amik ráadásul erősen érzelmi töltetűek.
2020. júl. 10. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
te vagy az, aki cseszett elmondani a legjobb barátnőjének, hogy összejött és öszköltözött élete első pasijával, és ezt a barátnő zokon vette, de miután megmondtuk neki hogy igaza van a barátnőnek, most próbálsz jobb hátteret összehozni magadnak?
2020. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Én a legjobb barátnőmnek el mondok mindent mert bízom benne és számíthatunk egymásra mindig meg lehetne sorolni de ez kölcsönös.
2020. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!