Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagáljak a haverom...

Hogy reagáljak a haverom csipkelődő megjegyzésére?

Figyelt kérdés
Akárhányszor találkozunk, a legjobb haverom mindig hosszan végigméri a rövidnadrágos lábaimat, és folyton mond mosolyogva valami bókot. Pl. ilyet: "Íme, a világ legszebb férfilábai." Vagy ilyet: "Íme, a tökéletes formájú férfilábak." Vagy ilyet: "Az ilyen lábak miatt találták ki a rövidnadrágot." Vagy ilyet: "Görög szobrászok nem alkottak ennyire szép harmonikus lábformát." Eddig csak zavartan mosolyogtam ilyenkor, mint egy gyp-s gyerek, mert tudom, hogy nem buzgó csávó, csak húzni akart engem. De szeretnék végre frappánsan, ügyesen reagálni. Ma este is fogunk menni sörözni. Holtbiztos, hogy megint egy lábdicsérő megjegyzéssel fog indítani a srác. Hogyan reagáljak, hogy fennakadjon a szeme?

2020. júl. 10. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

1. Nyuszifül, a többi lánynak is tetszik.

2. Ez genetika, irígykedj csak, neked még dolgoznod kell érte.

3. Sok munkám van benne, naná hogy mutogatom, a csajok csak úgy forgolódnak utánam.

2020. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az 1. nagyon jó, az tetszik a legjobban! Ezt be fogom dobni!! Pláne ez a "többi lány" kifejezés, ez telitalálat!

Jól vissza fogok neki vágni.

2020. júl. 10. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt modanám:

"Menjél már, b' meg..."

2020. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki biztos cikizte a lábái miatt, az ilyen nem jön a semmiből.
2020. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én ezt válaszolnám: "Nem lehet mindenkinek két ballába" :D
2020. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most annyira nincs meleg este. Felvehetsz hosszúnadrágot is. ;) azt mondanám, ugye milyen szépek? Én is imádom őket.

Vagy az hogy ez már volt kitalálhatnál valami újat. Amúgy nem lehet hogy tényleg gáz az az rövidnaci?

2020. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mondjuk pl: téged nem lehet lekörözni, vagy pl hogy a te [ csodás ] lábaidat úgy sem lehet lekörözni
2020. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Énekeld, csip csip csóka
2020. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet meleg a barátod, csak nem tudsz róla?
2020. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!