Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tehetett ilyet a barátnőm...

Hogy tehetett ilyet a barátnőm barátnője?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már fél éve nem találkoztam, mert elutaztak és pár nappal azelőtt, hogy hazaértek volna mi is elutaztunk.


Sajnos veszekedéssel váltunk el egy kis apróság maitt. semmiség az egész, de azért veszekedtünk.


Mit csinál a barátnője? Telebeszéli a fejét hazugságokkal RÓLAM! Hogy én sosem szerettem őt csak kihasználom. És nagyon nagyon rosszat teszek neki.


Egyszer elszólta magát a barátnőm. Írtam neki, hogy szívem nagyon sajnálom ami történt, bocsánat, szeretlek. Erre ő írja, hogy nem, én tartozom bocsánatkéréssel. De én is szeretlek. Bár Fanni szerint nem kéne :D És itt egy röhögős arc.


Na szép. Megkérdeztem, hogy mivan? Miért nem szeretné ,hogy szeressél engem. Erre írja,hogy miért. Én meg kérdezem hogy Te még beszélsz vele? Hogyhogy? Ezt meg ő nem érti. És én felvilágosítom a barátnőmet, hogy Nekem meg a fannika azt írta, hogy nem is szeretlek igazán (ÉRTITEK?? NEKEM ÍRTA) csak kihasználom és jobb, ha most elfelejtem.

Most jön a legrosszabb!!! FANNI! írja, hogy a barátnőm sose szeretett engem, legszívesebben hozzám se szólna többet. És olyan lekezelően beszélt nekem a MI!! kapcsolatunkról, mintha ő is részese lenne.


A vicc az, hogy miközben ezt írta én telefonon beszéltem a barátnőmmel és sírva röhögtünk. Aha, nem szeret mi? Szóba se állna velem.


És én abban a hitben voltam ,hogy a barátnőm ezután elküldi a jóóóó büdös pcsába fannikát. Erre meg most rá hallgat.


És tudod mit mondodtt a barátnőm? Fanni jobban átlátja a helyzetet.

KRVA JÓ!!! Örlüök, hogy egy idegen lány akit nem is ismerek átlátja az érzéseimet. Egy hazug disznó aki csak szét akar választani minket ki tudja miért. Ott hazudik a barátnőmnek RÓLAM akit a világon a legjobban szeretek. És ezt ő is tudja.


De ott van az a DE! a barátnőm részéről. valamiért nem tudja felfogni, hogy fanni csak egy kártevő a kapcsolatunkban. mindkettőnk részéről.


Fhuu komolyan. NEKEM papol az ÉN érzéseimről. hogy nem szeretem a barátnőmet csak kihasználom és nagyon rosszat teszek neki. ÉS!!! az Ő (barátnőm) nevében mondja, hogy felejtsem el őt.

És ha én ezt elhiszem és elfelejtem, akkro meg a barátnőm fogja azt hinni, hogy ÉN hagytam el direkt.



De most meg úgy kb 65%-ban fanninak hisz, mert "ő jobban átlátja a helyzetet".


legszívesebben széttépném ezt a fannit!



Legelőször ott esett le, hogy mit csinál, hogy miközben nekem mondta, hogy a barátnőm szóba sem áll velem és az ő nevében "tűnjek el" KÖZBEN vele beszéltem telefonon és ŐŐŐŐ többször mondta, hogy szeret, mint én.


2020. júl. 10. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Na kezdődik a szokásos előadás:DD Kezd beborulni a fejed/elméd megint.


Legalább ha nyitsz egy kamu kérdést, ügyelj, hogy a rád legjellemzőbb szó, betű, kiemelések használatot mellőzd rajta. Mert észlénynek sem kell lenni, hogy tudja az ember, hogy te állsz mögötte.


Komolyan mondom, hogy menj el egy jó pszichiáterhez, mert lassan tényleg megfogsz őrülni, ha nem állsz meg.

2020. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. ezt biztos ide akartad írni? Érdemben ha hozzászólnál :( esetleg AZ segítene.
2020. júl. 10. 13:34
 3/5 A kérdező kommentje:
"Megint?" Az mit is jelent pontosan?
2020. júl. 10. 13:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értem miről beszélsz. felvilágosítanál? Miben nem felel meg a kérdésem az elvárásaidnak?
2020. júl. 10. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok most komolyan? A tizen évesek viselkednek így. Az a bizonyos Fanni egy sz*rkeverő a barátnőd meg egy buta liba hogy hagyja bele szólni és még kavargatni is a dolgokat. Barátnőd egyébként egy kétszinű kislány jobban tennéd ha hagynád ezt az egészet.
2020. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!