Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van két lány az életemben,...

Van két lány az életemben, akiket egészen kiskorunk óta ismerek. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Gimnazista fiú vagyok. Van két lány az életemben, mondhatni a legjobb barátaim. Tény és való, hogy náluk szebb lányokat még soha nem láttam, de mégsem kapcsolatot keresek bennük. Sajnos úgy tűnik, hogy bizonyos vissza nem fordítható okok miatt az útjaink szét szélednek, ezért elhatároztam, hogy a nyarat még kihasználom velük. Sajnos tavaly nyáron egészen pontosan július közepén diagnosztizáltak engem egy halálos szívbetegséggel. Az egyik lánynak elmondtam, mert már nem bírtam magamban tartani, és mert minden jel arra mutatott, hogy észre vette azt, hogy ki vagyok sminkelve. Erre időnként azért van szükség, mert nagyon beszürkül az arcom. Az orvos időről időre nem szolgál biztatóbb információkkal az állapotomat tekintve, és az eredményeimet elnézve nagyon úgy tűnik, hogy az őszülés miatt nem kell aggódnom. Eleve rettenetesen megvisel, hogy innentől nem láthatom őket, de úgy érzem, ha teljesen kitárom eléjük a betegségemet, és a mindennapos szenvedésemet, akkor azt fogják hinni, hogy így akarok közelebb kerülni hozzájuk. Istentelenül depressziós vagyok amiatt, hogy a betegségemet még a saját húgom előtt is titkolnom kell. A másik fő oka annak, hogy nem mondtam el nekik egészen mostanáig az, hogy nem akartam azt, hogy másképp nézzenek rám. Sajnos meglátszik rajtam, hogy gyenge vagyok, sokszor még az ágyból való kikelés is kín szenvedés. A többi barátom már elhidegült tőlem, mert látták rajtam, hogy nincs minden rendben, és be kell vallanom, hogy egy kicsit el is engedtem magam. Életem legnehezebb napja lesz arra a tudatra ébrednem szeptemberben, hogy nem látom őket. Mit kéne tennem? Trollok legyenek szívesek kímélni, így sincs túlságosan jó kedvem. Előre is köszönöm!

2020. júl. 10. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Légy őszinte velük. Sokszor egy jó beszélgetés sokkal üditőbb mint bármi más. Nem kell velük találkoznod, itt van a net, email bármi.. Nem fognak ez miatt másképpen rád nézni.. mire valók a barátok, ha nem arra, hogy ha bajban vagy tolják alád az energiát? megvidámítsák a nehéz napokat ha szükséges, ha meg csendre van szükséged, akkor csendesen drukkolnak veled együtt.

Az igaz barátok sosem hidegülnek el, még ha minden összeomlik körülötted, akkor sem. Hiszen mi másra adatnak odafent, hanem a segítségre?

2020. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*másra adatnak odafentről
2020. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!