Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek keressem vagy ez...

Szerintetek keressem vagy ez egy világos jel, hogy nem kíváncsi rám?

Figyelt kérdés

Egy oldalon rendszeresen beszélgettem egy csajjal de ilyen napi szinten 4-5 órákat, utána vizsgaidőszak miatt kevesebbet járt fel az oldalra de akkor is egész lelkesnek tűnt ha éppen fent volt. Állítása szerint a tanulás miatt hanyagolta az oldalt és egy nagyobb vizsgája miatt be is jelentette hogy nem lesz két hétig de az a vizsga is már több mint három hete volt és azóta se adott magáról életjelet. Szerintetek így rázott le vagy valami más miatt nem jön és örülne neki ha keresném?

Veletek volt már olyan hogy valakit szándékosan vagy tudat alatt kerültetek egy ideig de utána mégis jólesett amikor "felkeresett" titeket?

(Nem nagyon tudom mit akarok tőle, most nem is lenne rá annyi időm mint tavasszal de hiányzik.)



2020. júl. 13. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki nekem nem érdekes azzal egy percet sem beszélek. Lehet, hogy jól elvolt veled, de jól elvan nélküled is. Egyszerűbb ha megkérdezed.
2020. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már hasonló helyzetben, hogy inkább nem írtam valakinek többet. Nagyon szarul érint a dolog, de x hét, hónap után már nagyon cink lenne/lett volna újra írni, hogy figylej, ez mégse lesz így jó.

Meg olyan is volt, hogy vizsgával takaróztam, de az tényleg amiatt volt, utána ugyanúgy írtam.


Meg engem is tettek már így félre. Főleg, hogy előtte még mondta is az illető, hogy ha valakit "le akar építeni", akkor így szokta. :D


Sőt, olyan is volt, hogy konkrétan be volt zsongva a másik fél, hogy hú mekkora már, hogy milyen jól elvagyunk stb...

Erre minden szó nélkül eltűnt pillanatok alatt. Írtam neki, hogy azért nem gondoltam, hogy egy szó nélkül itthagy. Erre az volt a válasz, hogy milyen üzenetet írok stb stb, és hogy ő ilyen ingerült emberekkel nem hajlandó ismerkedni. Hozzáteszem, nem keltem ki magamból meg semmi extra nem volt. Nem lényeges, csak leírtam szerény tapasztalataim. :D


Szerintem, ha írsz neki egyet, hogy nem türelmetlen vagy, meg megérted, hogy elfoglalt, csak érdeklődsz, azzal nem törik be egyikőtök feje sem.

Aztán legfeljebb nem ír, vagy megmondja, hogy mit akar. Veszíteni nem sokat tudsz egy üzenettel.

2020. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is írnék neki. Ha leráz, legalább tudod mihez tartani magad. Ingyen van.
2020. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is írnék neki veszteni valód nincs.
2020. júl. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy kérdező?
2020. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fiú :)
2020. júl. 16. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!