Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg, hogy ne...

Hogy mondjam meg, hogy ne legyen sértő?

Figyelt kérdés
A társaságunkban általában, ha megyünk valahova én szoktam vezetni. A többiek időnkét felajánlják, hogy most ők jönnének autóval. Ez tök rendes dolog a részükről, de én egyszerűen nem szeretek más mellé beülni. Nem arról van szó, hogy nem bízok a képességében, egyszerűen rossz érzés. Hogy tudnám finoman visszautasítani, hogy ne kelljen minden magyarázkodnom vagy valami történetet kitalálnom?

2020. júl. 14. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Hülyéskedd el, én állandóan hülyéskedek, szóval, ha azt mondanám, hogy takarodjatok hátra retkes g...ik akkor csak nevetnének és hagynának vezetni, mert nem hinnék el, hogy komolyan gondoltam.
2020. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jó, csak, ha azt mondják eljönnek értem, akkor nem tudom ez eljátszani :(
2020. júl. 14. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Ha én kocsival akarok menni, akkor kocsival megyek. Mindegy, hogy ki jön még kocsival, az az ő dolga. Tehát vagy több kocsival megyünk, ami nem gazdaságos, vagy beülnek mellém, és az gazdaságosabb.
2020. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak az én kocsimmal megyek s kész, ő az én estkaballám! :))
2020. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha én ajánlom fel, ők el szokták fogadni, én fordítva meg. Ezt nem akarom, hogy sértésnek vegyék, de lehet csak én gondolom túl.
2020. júl. 14. 20:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!