Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi legyen a barátunkkal aki...

Mi legyen a barátunkkal aki nagyon megváltozott?

Figyelt kérdés

4-en vagyunk haverok, D, Sz, L, és én, azaz B.

Egy közös veszekedés által lettem jóban D-vel. Vele jóban lettünk, szépen lassan megismertem Sz-t. Aztán D meg Sz mondta hogy menjünk ki a városba, jön D is. (Akkor még fogalmam sem volt hogy ő ki.) Egyre többet találkoztunk. D-nek lett barátnője, kicsit elhanyagolt minket, kicsit beefeltünk is miatta, de megnyugodtunk, már minden oksa vele kapcsolatban. De aztán Sz elkezdte a hülyeségeit tolni. 1x mikor házibuli volt, elkezdte hogy: "Amúgy rólam még nem tisztázott hogy heteró vagyok-e. Talán biszex..." (Majmolni akarja Lil Peepet az egyik kedvenc előadóját.) Meg van egy lány, 22 éves, mikor kihívta hogy dumálgassunk meg ilyenek, úgy nyomult rá, de olyan idegesítően... Meg folyton sajnáltatja magát hogy: ha meghalok, hozzatok vodkát a temetésemre... Meg: Nevessünk egyet mert nem leszek itt jövőre (Lil Peep - When I see Things refrén első sora). Szóval a fasz kivan már vele, legszívesebben megpicsáznánk ahányan vagyunk, de nem akarjuk bántani mert egyébként egy csupaszív ember és az utolsó forintjaival is segítene. Meg az anyja alkoholista, az apja elhagyta őket, akikre számíthat azok mi vagyunk meg a 2 testvére. Csak simán "kickeljük" a csapatból, mert nem kell a toxicoskodása, vagy beszélgessünk el vele hátha megváltozik, vagy az is lehet hogy megsértődik. Bármi ötlet? Bocsi hogy ilyen hosszúra nyúlt



2020. júl. 15. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szomorú, tényleg. Szomorú, hogy szegény gyerek azt hiszi, Ti a haverjai vagytok.
2020. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj vele tulajdonképpen, hogy nagyon szeret egy előadót, példaképe, és próbál rá hasonlítani? (Ha már olyan ember nincs a környezetében, aki példaképnek alkalmas lenne)

Vagy inkább az a baj, hogy nem úgy viselkedik, ahogy elvárjátok tőle?

Szegény fiúval az a baj, hogy a családmodell miatt sem tudja megítélni rendesen az embereket, nem tudja elég rendesen megválogatni a barátait.

De amúgy az értelmi szint is.. "fasz kivan már vele" meg "legszívesebben megpicsáznánk"

Én inkább helyedben fognám magam, ameddig még kellő fiatal vagyok, összekapnám magam alatt a lószart (csak hogy értsd), és kezdenék valamit nagyon gyorsan az életemmel. Tipikusan azok a srácok vagytok szerintem, akikre a páva kifejezést használnám.

19/L (hogy lásd, a fiatalság nem zárja ki az értelmet)

2020. júl. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
K*vára nem ismersz minket, nem éppen értelemre vall hogy így ítélkezel ;)
2020. júl. 15. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Sz-t állítsátok le Lil Peepről. Beszélgessetek el vele, hogy nem kell adnia ezt a stílust, mert őt bírjátok nem Lil Peep majmát, ha meg megsértődik, úgy is túl teszi magát.
2020. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük a normális választ :)
2020. júl. 15. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!