Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhinnetek ha xy azt mondana...

Elhinnetek ha xy azt mondana xyrol igy random pletykakent hogy egy drogos?

Figyelt kérdés
Ha nem valos az info csak pletyka
2020. júl. 15. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
nem.
2020. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

nem hihetőnek de elképzelhetőnek tartanám

Magyarországon sok a drogos, sokan szívnak marihuánát meg sok a diszkóba járó szintetikus drogfogyasztó (exstasy,speed,methamfetamin)

De majd jól rácsesznek ha egyszer mentálisan rámegy az agyukra a narkó és életük végéig a phszihiátriára kell járkálniuk mert pánikbetegek vagy skizofrének lesznek a drogoktól

2020. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Én igazából pont leszarom a pletykákat...Viszont ha ez a xy közelebbi barátom akkor konfrontálnám erről,ha nem ismerem,akkor meg nem nagyon érdekelne.(Bármennyire se tartom a drogozást jónak,de megkellett tanulnom,hogy nincs értelme mindenkinek az életébe bele szólni.)Nem venném készpénznek,de nem is mondanám,hogy nem igaz.Pont emiatt nem adnám tovább,szerintem elég hülyeség,valakinek problémát okozni ilyennel...,ha hazugság.
2020. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Van, akire ha ránézek, simán el tudom képzelni, hogy rajta van a szeren. Szegény annyira elvont és annyira be van lassulva, hogy én simán felenném ezt a pletykát róla. Nem kifejezetten befolyásolna mondjuk, mert sokakkal ellentétben nekem nincs drogfóbiám (annak ellenére, hogy a legközelebb akkor kerültem a droghoz, mikor leszívtam egy slukkot a füves cigiből és semmit sem éreztem). Szóval a megítélésemen nem igazán változtatna, inkább csak sok embernél "sokmindent megmagyarázna". És igen, ilyen értelemben simán elhinném.
2020. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ha valaki nekiáll nekem random ismerősökről pletykálni, azzal eléggé leírja magát a szememben.
2020. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!