Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen emberrel mit lehet...

Az ilyen emberrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Az illető akiről szó van, barátomnak hívtam anno, de már egy drogos utolsó ember lett.


Jó párszor kisegített, de a szívességét viszonoztam. Egyszer Es mindenkorra ez le lett tisztázva, hogy kész, nem tartozom neki többet.


A "gyereknek" (20as évek második fele)


Se szakmája, se munkája, autója anyja nevén, a lakás amiben lakik anyja nevén, élősködő, ha nincs valaki mellette, vagy nem nyomja be valaki, akkor kész : szegénykém nem tud dolgozni és nincs munkája.


Életcél a drogozás számára, már konkrétan ott tart a dolog, hogy két fog mínusz, és már impotens lesz hamarosan.


Alázat nincs benne, ha kéregetésről van szó, sunyi, egy nádszál gyerek akit bárki elintéz, nem tud gazdálkodni a pénzzel, nem tudja beosztani,előre gondolkodni.


A drogelvonó összes alkalmazottja (addiktológusok, toxikologusok, stb) számára semmit erő emberek, őt mindenki kihasználja, és ő a fasza gyerek.


Jelenleg egy lyukban lakik a világ végén, és szeretne pénzt, vagy segítséget kérni. Nincs közös témánk a múlton kívül nagyon. Mindig is távol voltunk egymástól. (Nem cuccoztam vele sosem.) Nem tartozom neki már semmivel.

Nem keresem, és nem szeretnék tőle az égadta világon semmit.

(Próbáltam segíteni, rá vinni a jóra, nem sikerült.)


Ti hogy ráznátok le az ilyen embert?



2020. máj. 27. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk.
2020. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem keresem, és nem szeretnék tőle az égadta világon semmit."

Most akkor tulajdonképpen mi is a probléma? Ha nem keresed, nem része az életednek, akkor kit kell lerázni? Nem értem.

2020. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi második, megválaszoltad. 1000 hála!
2020. máj. 27. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ámen.
2020. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdekel, hogy mi lesz vele úgy értem megmarad-e vagy felemészti magát innét tudakozód hatol ha akarsz ha nem felejtsd el: Pszichológiai Tanácsadás!Hasznos információk krízis esetén


Telefonos lelkisegély: 116-123 [link]


Kék vonal (24 éves korig): 116-111 [link]


[link]


Péterfy Krízis Ambulancia: [link]

2020. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!