Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is van ilyen helyzetben?...

Más is van ilyen helyzetben? Hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Sajnos az évek alatt elkoptak a barátaim, de, akik megmaradtak, azokkal erősnek mondható a viszonyom. Többnyire hasonló is az érdeklődési körünk, azt leszámítva, hogy őket egyszerűen nem lehet sehova se elrángatni.

Egész életemben szaladtak el mellettem a lehetőségek (pl koncertek), mert a barátnőim nem akartak menni, én pedig nem erőszakoltam, még akkor sem, ha az ő programjaikhoz egy szó nélkül asszisztálok.

Most telt be igazán a pohár, amikor végigkérdeztem, hogy a hétvégén kinek lenne kedve egy underground clubba egy kisebb koncertre elmenni. Persze senkinek.

Itt a nyár, nem hajlandóak kimozdulni, nem akarnak semmit se csinálni és élményeket gyűjteni.

Más is volt ilyen helyzetben? Mit lehet kezdeni az ilyen barátokkal? Hagyjam rájuk? Ne is erőltessem? Keressek másokat?


2020. júl. 16. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress más barátokat. Lehettek még attól jóban, de ha nem egyezik az érdeklődési körötök akkor az úgy semmit sem ér.
2020. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon átérzem!

21 éves vagyok, de nekem nincs koncertes/fesztiválos élményem pont emiatt, amit írsz. Egyedül meg annyira nem akarok, pedig fesztiválon könnyű lenne valószínű odacsapódni valakikhez, valahogy ilyenkor nyitottabbak az emberek.Barátkozni meg nem tudok sehol, mert hiába ülök be valahova most attól még hogy néz az ki, hogy csak random odaülök emberekhez. :D

Úgyhogy nehéz ez.:/

Esetleg neten próbálkozhatnál hasonló érdeklődési körű csoportokban, hátha lesznek, akikkel el tudsz menni. Én is ezt tervezem.

2020. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell elkopnia a barátságotoknak, de időtöltésre keress más haverokat, társaságot. Addig pedig járj el egyedül, egy koncerthez pont nem kell társaság, sőt, még az is lehet, hogy pont ott ismersz meg hasonló ízlésű embereket, akikkel utána járhatsz rendszeresen. Ki ne hagyj valamit csak mert nincs kivel menned, tanuld meg egyedül is élvezni és maradj nyitott :) Nem a levegőbe beszélek, nekem bevált :)
2020. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért lett lepontozta a 2-es válaszoló 🙄
2020. júl. 16. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiamat kb 2 hónapja nyúzom írjon rá az osztály társaira menjenek el bicajozni gokartozni bowlingozni de mindig azt mondja hogy az ciki ha elutasítják a fiúknál máshogy van , de most vègre elhívták egy csomó programra ki varta hogy ráírjanak .mivan ha nem ír rá egysem ? Szóval nagyon durva hogy nem mernek kezdemènyezni így akkor mindenki várhatja a másikat 😀 ha az megnyugtat rengeteg magányos gyerek ember van internet felgyorsult minden , anno mamámnál reggeli után jöttek a lányok zörgettèk a kaput az volt a mesenger 😀 nem cserèlnèk veletek .
2020. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves #5

Nálam is hasonló a helyzet, igaz én már felnőtt vagyok. Nagyon sokszor más programja volt a "barátaimnak", meguntam az elutasítást, így azóta én sem írok rá senkire, hogy programot szervezzünk.

2020. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!