Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem kedvelnek egyes...

Miert nem kedvelnek egyes emberek?

Figyelt kérdés
Én magamat egy eleggé baratsagos, nagyon jó humorérzékű embernek tartom magam de van amikor egy kicsit félek vagy izgulok, de szituaciók nagyrészében nyugodt, laza vagyok. De sokszor észreveszem, hogy egyes emberek nem kedvelnek, leráznak vagy csúfot űznek belőlem... (ezt inkább lanyoknál veszem észre) Szerintetek miért lehet?

2020. júl. 17. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehetsz minden egyes embernek szimpatikus.
2020. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Külsö nem stimm
2020. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
emberek hülyék
2020. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a kulsommel semmi gond nincs. (szamomra) Jokepunek tartom magam, de nem csak en gondolom igy :)
2020. júl. 17. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet, hogy kicsit beképzelt vagy?
2020. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Csak az 1. válasz elképzelhető: nem kedvelhet mindenki.
2020. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
15%
én is ilyen vagyok,de szntem hogyha egy ember nem kedvel de te szeretnéd akkor esetlek próbálj meg ugy viselkedni mint ok ha velük vagy.
2020. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

"esetlek próbálj meg ugy viselkedni mint ok ha velük vagy."


Aha, nagyon jó taktika. Váltogasd a viselkedésed, erőltetve mutass hamis személyiségjegyeket, mint egy kaméleon, nehogy önmagadat add.

Príma dolog, innen már csak egy lépcső a politikusi életpálya...

2020. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Próbálj meg egy kicsit az alaptulajdonságodon változtatni, és figyeld az emberek változásait is.
2020. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek különbözőek, és ha nem is vagy bunkó, de lehetsz pl. unalmas, fárasztó, idegesítően gyámoltalan/nemtörődöm/karótnyelt vagy akármi a másik szemében.

Én voltam már olyan helyzetben, hogy két idegbeteg, undok, rosszindulatú némberrel dolgoztam egy helyen (nemcsak a személyes sérelmeim mondatják ezt velem, rajtam kívül is sokan látták őket ilyennek). Ők remekül kijöttek egymással (még ha néha egymásra is tettek epés megjegyzéseket egymás háta mögött). Engem nem kedveltek, valamiért idegesítő liba voltam nekik. Pofavágásokkal, flegma hangnemmel mutatták ki, a hátam mögött pedig kaptam a jelzőket is. Nem zavart, én sem tartottam többre őket, mint ők engem. Bekaphatják. Te miért akarsz mindenkinek megfelelni?

2020. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!