Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudom meg hogy egy...

Honnan tudom meg hogy egy régi férfi barátom dugni akar vagy szerelmes lett belém?

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg, ha szerelmes tuti megmondja.
2020. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
miután megdugott marad.. akkor szerelmes. Ha nem marad, akkor csak dugni akart.
2020. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem, akkor szerelmes, ha úgy vagy neki jó, ahogy vagy, ha előfordul, hogy kritizál, vagy okoskodik, hogy mit hogy kéne csinálnod, akkor nem szerelmes beléd. Pl. ezek a "nyílj meg", "gyere ki a fényre", "mutasd meg az igazi éned", "engedd el magad" meg hasonló dumákat, ha nyom, akkor tuti csak dugni akar.
2020. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy szerelmes ferfi is nagyon akar dugni. Kivulallo biztos jobban tudja, de ilyenkor elhiszi az ember, amit szeretne.

Az elso szexet irracionalisan sokaig ennek kivedesere nem erdemes huzni. Persze ne egybol.

En nem hagynam ki, ha nagyon vonzodom. Vallalnam a kockazatot. Szexbe akkor megyek bele, ha nagyon vonzodom, es a szivem akkor is fajna, ha a nekem tetszo pasikat futni hagynam.

2020. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdez rá nyíltan, hogy mit is akar.
2020. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákérdezel és gerinctelen, viszont meg akar dugni, akkor simán bekamuzza, hogy szerelmes. Ez sajnos csak utólag fog kiderülni. Nekem volt olyan, hogy megmondtam, hogy nem akarok komoly kapcsolatot, de a szexbe benne lennék, és a csaj megsértődött, pedig szerintem ennél korrektebb nem nagyon lehet egy férfi ilyen esetben.
2020. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én akkor akarok dugni, ha szerelmes vagyok a nőbe (legtöbbször).
2021. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Jó vicc.

2021. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Jobb, ha elhiszed. Attól nem akarok minden nőt megdugni, mert van neki p... Nem vagyok 15 éves.
2021. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Értem, hogy ezzel a kamu dumával próbálsz csajozni a gyenge lelkületű hópihékkel, de hidd el, baromi szánalmas ez a duma.
2021. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!