Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem engednek el végre?

Miért nem engednek el végre?

Figyelt kérdés

Miért nem engednek el messzebbre a szüleim a legjobb barátaimmal?

Pestre szeretnénk elmenni a barátaimmal 1 órás vonat úttal.

Elmennénk westendbe,az Andrássyn valami étterembe stb.

De egyszerűen a szüleim nem hajlandóak elengedni.

Egyből azzal jönnek hogy valaki majd kifigyel minket és kirabol stb.

Jó tudom hogy csak féltenek de ez akárhol megtörténhet.

Ez a világ ilyen.

De szerintem nem félthetnek örökké.

16 vagyok!

És akár hányszor leülök velük erről beszélni,mindig csak az a válasz hogy nem mehetek.

Reggel a 7:30 as vonattal mennénk és még sötétedés előtt a 18:30 assal jönnénk haza.

De egyszerűen nem hajlandóak elengedni.

Még a helyi strandra is könyörögnöm kell hogy el engedjenek a barátaimmal.

Nekik az az elvük hogy csak oda mehetek ahol ők is ott vannak.

Mit csináljak hogy el engedjenek végre oda is veszekedés nélkül ahol ők nincsenek ott?

16/f



2020. júl. 21. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is ilyenek kb. Hát menj engedély nélkül. Csináld így: A terv:Apa/anya! Elmegyek a haverokkal pestre. Este visszajövök, lesz nálam telefon, igazolványok.

B terv: Anya/apa mivel nem engedtetek el, ezèrt ugyanebbeebben az időben elmegyunk a városba kajálni, mozizni, gokartozni stb. Oszt cs

2020. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Úristen, control-freak csöves banda... Sajnállak kérdező. Én lelépnék szívem szerint, de biztos hogy meginnádkésőbb a levét.:\
2020. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Még kicsi vagy.
2020. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Hát én addig mondogatnám nekik, vagy hánynám a szemükre hogy nem engedik, amíg mérgükben elküldenének :))
2020. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd én már nem vagyok 16, sőt anya vagyok. De én is voltam fiatal és engem sem mindig engedtek el a szüleim. Én volt, hogy léptem bulizni és kamuztam valamit, hogy hová megyek. Persze lebuktam :D anyám eléggé a szívére vette, de na. Ez kell néha. Menj el és találj ki valamit, és próbálj meg nem lebukni.
2020. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!