Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdeményezzek? Mit...

Hogyan kezdeményezzek? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel benne vagyunk egy csoportban facebookon, és néha kirak vicces, vagy olyan posztokat, amiknek át tudom érezni a helyzetét.

Szívesen összebarátkoznék vele, mivel nem sok lány barátom van, de nem tudom mit írjak neki.

Nővérem szerint azzal az indokkal gáz lenne írni neki, hogy “szimpatikus vagy és tetszenek a posztjaid”

Szerintetek?

Nem vagyok valami jó a beszélgetés kezdeményezésben, de mégis szimpatikus és aranyos csajnak tűnik.

18/L



2020. júl. 22. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan írj neki. Mit veszíthetsz? :) Ha nem ír vissza, ugyanott vagy, mint most. Ha viszont visszaír, lehet akár egy barátság kezdete is. :)

Én egyszer, még 17 éves koromban ráírtam így egy lányra, mert láttam, hogy ugyanaz a hobbija, mint nekem, és a "való életből" senkit nem ismertem, akivel erről a hobbiról tudtam volna beszélgetni.

Írtam neki, hogy "Szia, bocsi, hogy ismeretlenül zavarlak, de a profilod alapján nagyon szimpatikus vagy, és látom hogy van egy közös hobbink. Nem igazán ismerek másokat ezzel a hobbival, ezért arra gondoltam, beszélgethetnénk, ha neked is van kedved." Vagy valami hasonló volt a szöveg.

Végül 8 éves barátság lett belőle, sok személyes találkozóval... :)

2020. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez motiválni fog, összeszedem magam és írok neki, hátha kialakul egy barátság, ha nem akkor meg nem vesztettem semmit.😁

Köszönöm a válaszod!☺️

2020. júl. 22. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!