Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátkozni?

Hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés
Elsőnek hülye kérdésnek tűnhet, de mondjuk szórakozóhelyen például ahol senkit nem ismersz, csak úgy odatolakodni meg nem akarsz sehova. Nem lenne fura ha csak úgy odaállítanák valakihez/valakikhez beszélgetni? Mi lenne ilyenkor a téma ti nem érzitek kínosnak az ilyen helyzetet?
2020. júl. 24. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mosolyog sokat és nem tűnik fel. Klasz a buli mondat mindig hatásos. Ti honnan jötettek. Majd mond el te honnan . Viccelődj. Biztos vannak ott is amin pletyizni lehet. Táncolj velük mond hogyha szeretsz egy bandát vagy mit gondoltok erről a számról nekem annyira nem jön be/bejön. Nem kell túlparázni valszeg ők is kicsit feszengenek majd az elején. Csak van akin kevésbé és van akin jobban látszik
2020. júl. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2020. júl. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyet én sem szerettem soha csinálni. Szerintem ez egy nagyon idétlen és kiszolgáltatott módszer.
2020. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!