Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy barátunk ignorál minket?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel ismerjük egymást kb. 15 éve. Sok közös van bennünk és a személyiségünk szinte ugyan az. Régebben minden nap találkoztunk, hétvégén meg a többiekkel is. Akármikor szólt, akár hajnali 2-kor, én mentem meg ő is ugyan így. Nem volt olyan buli vagy összejövetel, ahova ne együtt mentünk volna.


Aztán jött egy csaj és mindent megváltoztatott. Amikor megtudtam, hogy találkozgat egy lánnyal, boldog is voltam, mert tudtam, hogy neki ez az első. Összejöttek és innentől kezdve kizárt mindenkit az életéből. A lánynak saját lakása van és vagy ott vannak vagy nála, de kb. mindig. Eleinte még hívogattuk, mint korábban, de kivétel nélkül azt mondta mindig, hogy barátnőzik. Az összes barátja azt mondja, hogy lesz@rja őket, még engem is. Ha véletlen összefutunk az utcán, mintha nem is ismerne. Elfordul, ha véletlen találkozunk, csak köszönünk oszt megy tovább. A csaj 2 hét után lefeküdt vele (ezzel még egyszer dicsekedett el).


Na és most jön a poén. Az egyik haveromnak elmondta, hogy az miatt jár vele, mert mindenhova elviszi kocsival és mindent megtesz érte/megvesz neki. Nem akartuk ezt elmondani a barátunknak, mert annyira el van vakulva, hogy nem hinne nekünk.


Eleinte azt hittük, hogy kb. 1 hónap, lecseng és rájön, hogy nem olyan nagy dolog, hogy barátnője van, csak már ez több, mint fél éve tart. Most nyáron még nyaralni is elmentünk volna, erre meg mára semmit nem beszélünk. Komolyan félek a tanév kezdéstől, mert minden nap látni fogom.



2020. júl. 24. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Hagyjàtok élni es ennyi.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom(egy nö miatt dobta a baratait).

Aztan mikor ujra beszelöben voltunk akkor is hideg volt.es nem önmaga valahogy. Csak formai tarsalgast folytatott mint egy idegen. Akkor utàltam meg kb.

Semmilyen barati erzelmei nem maradtak.

2020. júl. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek nyitni, és megbeszélni vele a problémát.

Kommunikáció, beszéd a legfontosabb.

2020. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem hadjátok, had élje az életét amíg ő saját maga nem kap észbe addig csak falra hányt borsó az egész.
2020. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Többször hívtam erre-arra, de semmi. Néha találkozunk, de akkor is úgy, hogy véletlen összefutunk és ilyen “mi van veled, semmi? Az jó” típusú a beszélgetés. Ha szeptemberben lesz suli, akkor megpróbálom észhez téríteni.
2020. aug. 14. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!